Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Speedmachine 120 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 120 19/20

Nowy

Nordica

Lekkie, wygodne i bardzo wydajne buty narciarskie Nordica Speedmachine 120 dla narciarzy średnio i zaawansowanych. Oferują pełne dopasowanie do stopy, możliwość poprawy osiągów i niezwykłą precyzję bez utraty komfortu.

Więcej szczegółów

1 649,00 zł

1 389,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Świetnie zaprojektowane buty narciarskie Nordica Speedmachine 120 z kolekcji All Mountain, dla mężczyzn średnio- i zaawansowanych. Dobrze radzą sobie na każdym stoku narciarskim, w każdych warunkach. Ich głównym atutem jest w pełni spersonalizowana konstrukcja, która pozwala udoskonalać swoje umiejętności i cieszyć się niezwykłym komfortem w każdej sytuacji.

  Buty narciarskie Nordica pozwalają cieszyć się przyjemnym ciepłem wewnątrz buta, niezwykłą precyzją i dynamizmem.

  Nordica Infrared

  Infrared to jedno z najlepszych rozwiązań we współczesnym boot fittingu, wykorzystywane w skorupie butów Nordica w postaci atrakcyjnej maszyny Nordica Infrared. Maszyna ta opiera się o zastosowanie promieniowania podczerwonego, dzięki któremu materiał może być jeszcze lepiej uelastyczniony i dopasowany do stopy narciarza. Za sprawą technologii Infared część nośna buta jest odporna na odkształcenia, a materiał pozostaje w stanie nienaruszonym

  .

  Nordica Tri Fit

  Specjalna konstrukcja buta zewnętrznego Tri-Force oferuje niski ciężar buta, doskonałą efektywność i idealne dopasowanie do stopy.

  Cork liner

  W pełni termoformowalny but wewnętrzny 3D Cork Fit wyposażony został w dodatkowe wkładki z naturalnego korka i żywicy, które wpływają na indywidualne dopasowanie buta do stopy, świetą izolację cieplną, a także dodatkową ochronę przed uciskiem.

  Full PU

  Prezentowane buty narciarskie marki Nordica wykorzystują także pełny poliuretan, który powstaje w zaawansowanej technologii monowtrysku, oferując tym samym niezwykłe właściwości skorupy.

  Nordica Primaloft Liner

  Primaloft Liner to specjalna ocieplina użyta w bucie wewnętrznym Nordica, w której zastosowano specjalne mikrowłókna, podobne do naturalnego puchu. Materiał ten skutecznie zatrzymuje ciepło wewnątrz buta, tym samym ograniczając dostęp wilgoci.

  Boot Fitter Friendly

  Prezentowane buty narciarskie Speedmachine 120 to także możliwość pełnej personalizacji i dopasowanie do potrzeb narciarza. Dla większego komfortu zawodnika, w butach można sprawnie zmieniać podpiętki, odczepiać pasek Power Driver, zmieniać pozycję lub wymieniać klamrę, czy też zmieniać ustawienie cholewki.

  Power Driver 60mm


  Power Driver 60 mm działa jak dodatkowa, piąta klamra, która umożliwia lepszą kontrolę nad nartami, przede wszystkim podczas agresywnych zjazdów na dużych prędkościach.


  Dane techniczne:

  Twardość: 120
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit Primaloft

11 Inne produkty w tej samej kategorii: