Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 130 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 130 18/19

Nowy

Nordica

Doskonałe w każdym calu buty narciarskie Nordica Speedmachine 130 w kolorze czerwonym, należące do wyjątkowej kolekcji All Mountain. Doskonale radzą sobie w każdych warunkach, oferują pełne spersonalizowanie i dopasowanie do potrzeb zawodnika.

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Męskie buty narciarskie o najlepszych parametrach Nordica Speedmachine 130 w kolorze czerwonym, należące do kolekcji All Mountain. Buty świetnie radzą sobie w niemal każdych warunkach i na każdym stoku. Charakteryzuje je w pełni spersonalizowana konstrukcja, która oferuje najlepsze osiągi i idealne dopasowanie do stopy zawodnika.

  Buty narciarskie Nordica Speedmachine 130 to najwyższy poziom komfortu, dynamiki i precyzji.

  Nordica Infrared

  Najnowsza technologia Infrared oferuje pełną personalizację skorupy w niezwykle szybki sposób, do czego przyczynia się specjalna maszyna Nordica Infrared. Wykorzystuje ona miejscowe napromieniowanie promieniowaniem podczerwonym, by móc jak najlepiej uelastycznić materiał i dopasować się do stopy zawodnika. Niezaprzeczalnym atutem tego rozwiązania jest nienarażanie nośnej części buta na odkształcenia i nienaruszenie materiału, co sprawia, że jest to najlepsze rozwiązanie w dziedzinie boot fittingu.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Force to najnowsza konstrukcja buta zewnętrznego, dzięki której but narciarski Nordica staje się lżejszy, jeszcze bardziej efektywny i jak najlepiej dopasowany do stopy narciarza.

  Cork liner

  Prezentowane buty narciarskie Speedmachine 130 charakteryzuje łatwo termoformowalny but wewnętrzny 3D Cork Fit z dodatkowymi wkładkami z naturalnego korka i żywicy. Materiał ten wpływa na indywidualne dopasowanie buta do stopy, świetą izolację cieplną, a także dodatkową ochronę przed uciskiem.

  Full PU

  Buty narciarskie Nordica oparto o bardzo dobry gatunkowo, pełny poliuretan, który tworzony jest w technologii monowtrysku. Takie rozwiązanie to przede wszystkim najlepsze właściwości skorupy.

  Nordica Primaloft Liner

  But wewnętrzny Speedmachine 130 charakteryzuje również dodatkowe ocieplenie Primaloft Liner, które wykorzystuje specjalne mikrowłókna w stylu naturalnego puchu. Dzięki swym niezwykłym właściwościom doskonale zatrzymuje powietrze, co stanowi rewelacyjną barierę termiczną, a także odpycha wilgoć.

  Boot Fitter Friendly

  Boot Fitter Friendly to rozwiązanie pozwalające na pełną modyfikację buta narciarskiego Nordica. Dzięki niemu możemy sprawnie zmieniać podpiętki, odczepiać pasek Power Driver, zmieniać pozycję lub wymieniać klamrę, jak również zmieniać ustawienie cholewki.

  Power Driver 60mm


  Dodatkowa piąta klamra w postaci rzepa Power Driver 60 mm oferuje jeszcze lepszą kontrolę nad nartami, zwłaszcza przy osiąganiu wysokich prędkości.


  Dane techniczne:

  Twardość: 130
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit 3D Primaloft

10 Inne produkty w tej samej kategorii: