Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 130 Carbon 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 130 Carbon 18/19

Nowy

Nordica

Nordica Speedmachine 130 Carbon to najwyższej jakości buty narciarskie, które dostarczają niezwykłych wrażeń i oferują najwyższą jakość użytkowania. Buty gwarantują niesamowitą wygodę, doskonałe osiągi i nadzwyczajną wydajność.

Więcej szczegółów

2 399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najmocniejsze spośród wszystkich butów narciarskich Speedmachine marki Nordica - buty narciarskie Nordica Speedmachine 130 Carbon. Model dedykowany jest najbardziej doświadczonym zawodnikom, którzy pragną czuć się komfortowo i pewnie na stoku narcairskim.

  Prezentowane buty narciarskie naszpikowane zostały licznymi technologiami, które decydują o pełnym dopasowaniu buta do stopy, doskonałej precyzji, komforcie i niezwykłym czuciu w każdych warunkach.

  Nordica Infrared

  Infrared Technology to technologia zastosowana w skorupie butów narciarskich Speedmachine. Uważana za najciekawsze rozwiązanie we współczesnym boot fittingu, wykorzystuje maszynę Nordica Infrared, która opiera się o zastosowanie promieniowania podczerwonego. Dzięki niemu skorupa jest odpowiednio nagrzewana, by móc się jeszcze lepiej dopasować do stopy zawodnika. W ten sposób buty Nordica stają się w pełni spersonalizowane i zgodne z wymaganiami narciarza.

  Nordica Tri Fit

  Pełna wydajność butów narciarskich Nordica, jak również świetne przenoszenie energii na narty to główne zadania systemu Tri-Fit Technology.

  Cork liner

  Buty narciarskie Nordica Speedmachine 130 Carbon wyposażono w termoformowalny liner, który wykorzystuje cechy naturalnego korka i żywicy. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasowuje się do stopy, a także tworzy specjalne strefy w formie kieszonki na kostkę i stopę.

  Full PU

  Prezentowane buty narciarskie wykorzystują innowacyjny materiał, czyli pełny poliuretan, który powstaje w technologii monowtrysku. Oferuje zawodnikom znakomite właściwości skorupy.

  Nordica Primaloft Liner

  Specjalna ocieplina Promaloft Liner tworzy naturalny puch wewnątrz buta, który zachowuje ciepło i ogranicza wilgoć, co znacząco podwyższa komfort ich użytkowania.

  Boot Fitter Friendly

  Buty narciarskie marki Nordica wykorzystują system Boot Fitter Friendly, który umożliwia pełną modyfikację buta tak, by spełniał wszystkie wymagania użytkownika. Można w nim zmienić podpiętki, odczepić pasek Power Driver, zmienić pozycję lub wymienić klamrę, jak również zmienić ustawienie cholewki.

  Power Driver 60mm


  Rzep Power Driver 60 mm to dodatkowa, piąta klamra, która wpływa na jeszcze lepszą kontrolę nad nartami, zwłaszcza przy osiąganiu wysokich prędkości.


  Dane techniczne:

  Twardość: 130
  Szerokość: 100 mm
  But wewnętrzny: 3D Cork Fit 3D Primaloft

10 Inne produkty w tej samej kategorii: