Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 70 czarne 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 70 czarne 19/20

Nowy

Nordica

Wydajne buty narciarskie Nordica Dobermann GP 70 z kategorii Race, dedykowane zawodnikom, którzy oczekują znakomitego dopasowania do stopy i maksymalnego komfortu na stoku. Model z legendarnej serii Dobermann, wybieranej przez zawodników biorących udział w Pucharze Świata w narciarstwie.

Więcej szczegółów

1 049,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość na sezon 19/20 - buty narciarskie Nordia Dobermann GP 70, należące do kultowej kolekcji Dobermann GP, wybieranej przez profesjonalistów biorących udział w Pucharze Świata. Buty skierowane do zawodników pragnących cieszyć się komfortem i maksymalnym dopasowaniem do stopy w każdych. Dedykowane również juniorom, którzy pragną udoskonalać swoje umiejętności na stoku.

  Buty narciarskie Dobermann GP 70 to najbardziej miękkie buty wyścigowe z serii Dobermann, o twardości na poziomie 70. Świetnie łączy w sobie rewelacyjną stabilność, precyzję i możliwość nieustannego kontrolowania jazdy na każdym etapie.

  Triax PU

  Prezentowane buty narciarskie Dobermann GP 70 to model o wąskim profilu, dzięki czemu rewelacyjnie trzymają nogę narciarza. Model wyposażony został w metalowe klamry, jak również technologię Triax, która gwarantuje niski ciężar buta w stosunku do innych modeli z regulacją szerokości cholewki. Skorupa butów Dobermann GP wykonana została natomiast z pełnego poliuretanu PU, formowanego metodą motowtrysku, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do nogi narciarza.  Twoje dziecko jest prawdziwym freakiem białego szaleństwa, a Ty chcesz wspierać go w pogłębianiu jego talentów? Wybierz dla niego najnowsze buty narciarskie Nordica Dobermann GP 70, a zyskacie:

  - najbardziej miękki but wyścigowy w ofercie Nordica,
  - solidną, wytrzymałą podeszwę o szerokości 98 mm,
  - wygodną wyściółkę wewnętrzną,
  - sprzęt bazujący na technologii Triax,
  - skorupę z pełnego poliuretanu PU, formowanego tryskowo,
  - gwarancję stabilności bocznej, szybkości i maksimum komfortu w każdych warunkach.
  Dane techniczne:

  Twardość: 70 mm

  Szerokość: 98 mm

  But wewnętrzny: Race GP

15 Inne produkty w tej samej kategorii: