Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 90 czarne 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 90 czarne 19/20

Nowy

Nordica

Najnowsze buty narciarskie Nordica Dobermann GP 90 na nadchodzący sezon zimowy 19/20, które zagwarantują komfort i idealne dopasowanie do nogi. Wydajny model z wąskim profilem oraz wysokim flexem na poziomie 90. Buty dla zawodników o dużym stopniu zaawansowania w narciarstwie.

Więcej szczegółów

1 399,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 90 w kolorze czarnym to nowość na sezon 19/20, stworzony z myślą o prawdziwych miłośnikach zimowego szaleństwa. Buty Dobermann GP w doskonały sposób łączą w sobie nowoczesny, atrakcyjny design, jak również zupełnie nowe podejście do konstrukcji obuwia narciarskiego, dzięki czemu czas spędzony na stoku staje się prawdziwą przyjemnością.

  Dobermann GP to legendarna kolekcja butów narciarskich Nordica, która z roku na rok zachwyca coraz nowszymi i ciekawszymi rozwiązaniami technologicznymi, które docenić mogą jedynie najlepsi zawodnicy.


  Nordica Infrared

  Najnowsze buty narciarskie Dobermann GP 90 gwarantują idealne dopasowanie do nogi narciarza, za co odpowiada innowacyjne połączenie oraz technologii Infrared. System przedstawiono jako innowacyjną lampę nagrzewająca, odpowiedzialną za szybkie i sprawne nagrzewanie skorupy buta od wewnątrz oraz na zewnątrz, do odpowiedniego poziomu temperatury. W ten sposób but Nordica staje się w pełni dopasowany do nogi każdego zawodnika. Skorupa buta wykorzystuje pełny poliuretan, dzięki któremu buty narciarskie Nordica zachowują pierwotną trwałość i najwyższą jakość wykonania. Infrared to jedno z najlepszych narzędzi do bootfingu.

  Nordica Easy Entry Soft Flap

  Easy Entry Soft Flap to innowacyjny system łatwego zakładania i zdejmowania butów narciarskich Dobermann GP 90. W ten sposób ograniczysz do minimum czas spędzany na ubieraniu się na stok narciarski.

  Buty narciarskie Dobermann GP 90 wyposażone zostały także w nowoczesny pasek Strap 35 mm, dzięki któremu noga idealnie przylega do obuwia narciarskiego.  Szukasz dopasowanego do nogi, elastycznego obuwia narciarskiego? Postaw na model Nordica Dobermann GP 90, a otrzymasz:

  - but zaprojektowany w technologii Infrared,
  - skorupę wykonaną z pełnego poliuretanu PU, bazującego na technologii monowtrysku,
  - innowacyjny system Easy Entry Soft Flap,
  - pasek Strap 35 mm.


  Dane techniczne:

  Twardość: 90 mm

  Szerokość: 98 mm

  But wewnętrzny: Race GP

15 Inne produkty w tej samej kategorii: