Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Promachine 85 W damskie 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Promachine 85 W damskie 18/19

Nowy

Nordica

Buty narciarskie dla kobiet Noridca Promachine 85 W w kolorze czarnym, z białymi elementami. Buty wyposażone w szereg innowacji i wygodną podeszwę Alpine High Traction Soles. Doskonałe do całodziennego użytku.

Więcej szczegółów

1 459,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wygodne buty narciarske Nordica Promachine 85 W w kolorze czarnym, z białymi wstawkami. Buty z kolekcji High Performance łączą w sobie zalety modeli Dobermann i Speedmachine, dzięki czemu wybierane są przez szerokie grono zainteresowanych kobiet na różnym poziomie zaawansowania w narciarstwie.

  Buty narciarskie Nordica o szerokości 98 mm są bardzo wygodne i świetnie dopasowane do stopy, natomiast zastosowane w nich materiały gwarantują suchość i ciepło wewnątrz buta, niemal w każdych warunkach.

  Nordica Infrared

  Technologia Infrared to prawdziwa rewolucja w projektowaniu skorup butów narciarskich, uważana za jedno z najciekawszych rozwiązań w nowoczesnym boot fittingu. Wykorzystuje się tu specjalną maszynę Nordica Infrared, która dzięki promieniowaniu podczerwonemu nagrzewa skorupę do odpowiedniej temperatury, co wpływa na jej większą elastyczność i możliwość pełnej personalizacji w taki sposób, by cieszyć się nieustannym ciepłem i wygodą.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Fit Technology to system decydujący o jeszcze lepszej niż do tej pory wydajności butów narciarskich, a także świetnym przenoszeniu energii na narty zawodniczki.

  Nordica Primaloft Liner

  Promaloft Liner to specjalna ocieplina, która niczym naturalny puch zachowuje ciepło wewnątrz buta, odprowadzając równocześnie zbędną wilgoć na zewnątrz. Materiał ten ma na celu zatem nie tylko dopasować but do stopy, ale także chronić przed różnymi warunkami atmosferycznymi.


  Dane techniczne:

  Twardość: 85
  Szerokość: 98 mm
  But wewnętrzny: Isotherm 3D W Primaloft

14 Inne produkty w tej samej kategorii: