Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica Promachine 105 W damskie 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Promachine 105 W damskie 18/19

Nowy

Nordica

Lekkie i wygodne buty narciarskie dla kobiet Nordica Promachine 105 W w kolorze białym, świetne dla zawodniczek średnio i zaawansowanych. Oferują niezwykłą wydajność, ponadprzeciętną energię i komfort w każdych warunkach.

Więcej szczegółów

1 799,00 zł

1 259,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nordica Promachine 105 W to damska odsłona najnowszych butów narciarskich, które powstały jako połączenie modeli Speedmachine oraz Dobermann. Buty narciarskie o szerokości 98 mm wykorzystują nieco wyższy mankiet, dzięki któremu zawodniczki cieszą się doskonałym wsparciem i kontrolą zjazdów.

  Buty narciarskie z kolekcji Promachine oferują przede wszystkim świetne dopasowanie do stopy i niezwykłą wydajność, co w połączeniu z komfortem i doskonałą energią sprawia, że jest to produkt wybierany coraz częściej przez zawodniczki średniozaawansowane i w pełni doświadczone w narciarstwie.

  Nordica Infrared

  Technologia Infrared zastosowana została w skorupie butów narciarskich Nordica i przedstawiona w postaci specjalnej maszyny Nordica Infrared, która za sprawą promieniowania podczerwonego pozwala na pełną modyfikację skorupy tak, by idealnie przylegała do stopy kobiety. Promieniowanie nagrzewa skorupę od wewnątrz do odpowiedniej temperatury, co umożliwia na trwałe wprowadzanie zmian w newralgicznych miejscach w skorupie buta.

  Nordica Tri Fit

  Tri-Fit Technology to system, który skupia się na poprawie wydajności butów narciarskich z kolekcji Promachine, co skutkuje lepszym przenoszeniem energii na narty zawodniczki.

  Nordica Primaloft Liner

  Innowacyjna ocieplina Primaloft Liner to gwarancja ciepła i suchości wewnątrz buta narciarskiego Promachine 105 W, dzięki czemu narciarka cieszy się niebywałym komfortem podczas całego dnia na stoku. Materiał zaskakuje parametrami zbliżonymi do naturalnego puchu, co dodaje mu walorów użytkowych i estetycznych.

  Nordica Cork Fit

  Prezentowane buty narciarskie wyposażono w nowoczesny but wewnętrzny zbudowany z takich materiałów jak naturalny korek i żywica, które oferują nadzwyczajny komfort, wygodę i rewelacyjne dopasowanie do stopy. W bucie zaprojektowano specjalne strefy w formie kieszonek na stopę i kostkę, co pomaga w jeszcze lepszym dopasowaniu buta do stopy.

  Buty narciarskie Nordica Promachine 105 W wykorzystują także system Boot Fitter Friendly, dzięki któremu możemy w pełni spersonalizować buty do swoich potrzeb. Dzięki niemu możemy zdemontować lub wymienić pasek Strap, odpowiednio ustawić cholewkę, co powoduje jeszcze łatwiejsze dojście do miejsc, które w procesie boot fittingu wymagają obróbki.


  Dane techniczne:

  Twardość: 105
  Szerokość: 98 mm
  But wewnętrzny: Isotherm 3D Cork Fit W Primaloft

14 Inne produkty w tej samej kategorii: