Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 130 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 130 18/19

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 130 przeznaczone dla zawodowych narciarzy. Bogactwo zastosowanych w nich technologii sprawia, że gwarantują narciarzom jak najlepsze wyniki, oferując również jak najlepszą sztywność i dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

1 999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najnowsze buty narciarskie Dobermann GP 130 marki Nordica, które uważane są za jedne z najsztywniejszych i najbardziej wydajnych produktów dla zawodowców. Ich głównym atutem jest atrakcyjna konstrukcja połączona z zaawansowaniem technologicznym wpływającym na jak najwyższy poziom sztywności i dopasowania do stopy narciarzy - zarówno amatorów, jak i zawodowych zawodników.

  Prezentowane buty narciarskie Doberman GP 130 wyróżnia przede wszystkim wąski profil oraz wysoki flex, co przekłada się na doskonałe osiągi podczas zjazdów.

  Nordica Infrared

  Skorupa butów narciarskich Nordica Dobermann GP 130 wykonana została w innowacyjnej technologii Infrared, która decyduje o pełnym jego dopasowaniu do stopy narciarza. W tym celu wykorzystywana jest specjalna maszyna Nordica Infrared, która przy wykorzystaniu promieniowania podczerwonego dokładnie dopasowuje but zewnętrzny do stopy.

  Full PU

  Buty narciarskie z kolekcji Dobermann wykorzystują innowacyjny materiał, a mianowicie pełny poliuretan, który powstaje w specjalnej technologii monowtrysku.

  Boot Fitter Friendly

  Boot Fitter Friendly to technologia oferująca łatwość w modyfikacji poszczególnych elementów w butach Dobermann GP 130. Pozwala na szybkie odkręcanie klamry, zmianę jej pozycji, a także wymianę na inną przy użyciu śrubokrętu krzyżakowego. Dzięki tej technologii możemy skutecznie odczepić pasek Power Strap lub zmienić ustawienie cholewki.

  Power Driver 60mm


  Rzep Power Driver 60 mm, który zastosowano w butach narciarskich Dobermann GP 130 wpływa na jeszcze lepszą kontrolę podczas zjazdów na dużych prędkościach.

  Cork liner

  Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 130 wyposażono także w termofowalny liner, który korzysta z cech naturalnego korka i żywicy. Materiały te oferują znakomite dopasowanie do stopy narciarza.

  Full Motion Pivot

  Ostatnim udogdnieniem jest system Full Motion Pivot pozwalający na pełną personalizację cholewki, dzięki czemu energia jest skutecznie przenoszona na krawędzie nart, a stopa zyskuje odpowiednie ułożenie w nartach.
  Dane techniczne:

  Twardość: 130
  Szerokość: 98 mm
  But wewnętrzny: Race GP Cork Fit

18 Inne produkty w tej samej kategorii: