Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 140 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Dobermann GP 140 18/19

Nowy

Nordica

Dobermann GP 140 to najnowsze buty narciarskie marki Nordica, które uważane są za najsztywniejszy i najlepiej działający model z kolekcji GP. Wyposażone w system Full Motion Pivot, konstrukcję Power Driver oraz oraz skorupę Full PU wykonaną technologią monowtrysku.

Więcej szczegółów

2 249,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Spektakularna nowość na sezon 2018/2019 prosto od znanej marki Nordica - buty narciarskie Dobermann GP 140, będące najsztywniejszym i najlepiej działającym modelem z serii GP. Doskonale sprawdzają się w przypadku najbardziej doświadczonych narciarzy - amatorów i zawodowców, którzy szukają produktu najbardziej zaawansowanego technologicznie.

  Buty narciarskie Dobermann GP 140 charakteryzuje wąski profil w połączeniu z wysokim flexem. Model oferuje zupełnie nowe technologie, dzięki czemu, producent stawia w nich na maksymalną wydajność i jak najlepsze osiągi zawodnika.

  Nordica Infrared

  Prezentowane buty narciarskie są w pełni dopasowane do stopy zawodnika, co przekłada się na jego komfort i wygodę podczas jazdy na nartach. Skorupa butów Nordica Dobermann GP 140 wykonana została w technologii Infrared. Dzięki temu za pomocą specjlnej maszyny Nordica Infrared za pomocą promieniowania podczerwonego można dokładnie dopasować but zewnętrzny do stopy. Jest to najlepsze rozwiązanie w dziedzinie boot fitting na rynku, ponieważ nie zmienia ani wyglądu, ani właściwości butów zewnętrznych.

  Full PU

  W butach narciarskich Nordica Dobermann GP 140 18/19 zastosowano nowoczesny materiał - pełny poliuretan wytwarzany w technologii monowtrysku. W taki sposób uzyskuje się najlepsze właściwości skorupy.

  Boot Fitter Friendly


  Buty Dobermann GP 140 zostały stworzone w oparciu o ideę Boot Fitter Friendly, tak, aby ich elementy były możliwie najłatiejsze do modyfikacji. Dzięki temu w łatwy sposób można odkręcić np. klamry, zmienić ich pozycję lub wymienić na inne z wykorzystaniem jedynie śrubokrętu krzyżakowego. W łatwy sposób można zmienić podpiętki butów narciarskich i odczepić pasek Power Driver. Z wykorzystaniem imbusa można m.in. zmienić ustawienie cholewki i śrubę wpływającą na twardość.

  Power Driver 60mm


  W butach Dobermann GP 140 zastosowano specjalny rzep Power Driver 60mm. Działa on jak piąta klamra, pozwala na jeszcze lepszą kontrolę nad nartą przy dużych prędkościach.

  Cork liner

  Buty Dobermann Grand Prix 140 wykorzystują termoformowalny liner, który za sprawą wykorzystania cech naturalnego korka i żywicy zapewnia rewelacyjne dopasowanie do stopy narciarza. Zaprojektowano w nich specjalnie modyfikowane strefy w formie kieszonki na kostkę oraz piętę.

  Full Motion Pivot

  Full Motion Pivot to rewelacyjne udogodnienie, które pozwala na jeszcze lepsze niż do tej pory dopasowanie buta do stopy. Buty Nordica Dobermann korzystają z wyjątkowego systemu pełnej personalizacji cholewki, co umożliwia przenoszenie energii na krawędzie nart, a także takie ułożenie stopy, które gwarantuje pełną skuteczność.


  Dane techniczne:

  Twardość: 130
  Szerokość: 98 mm
  But wewnętrzny: Race GP PRO Laced Cork Fit

18 Inne produkty w tej samej kategorii: