Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Little Belle 1 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Little Belle 1

Nowy

Nordica

Nordica Little Belle 1 to lekkie, wygodne buty narciarskie dla małych dziewczynek, które rozpoczynają przygodę z narciarstwem. Buty wyróżnia bardzo dziewczęcy design, jak również zaawansowanie technologiczne wpływające na komfort i bezpieczeństwo na stoku.

Więcej szczegółów

329,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Marka Nordica specjalizuje się w produkcji obuwia narciarskiego, po które sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W ich ofercie znajdziemy także modele dla dzieci, które wykonane zostały ze szczególną precyzją. Jednym z takich modeli są buty Little Belle 1 dla małych zawodniczek, które pragną rozpocząć naukę jazdy na nartach. Buty wyposażone w but wewnętrzny Comfort Fit, jak również lekką skorupę, która świetnie przylega do łydki dziecka.
  Model marki Nordica wyposażono w podeszwy wymienne High Traction Soles, dzięki czemu są one jeszcze bardziej przyczepne. Ułatwia to dziecku chodzenie po śniegu.


  By skrócić czas zakładania i zdejmowania butów Little Belle 1, model ten stworzono w taki sposób, by zwiększyć jak najbardziej jego rozwarcie.


  Dane techniczne:

  Twardość: 25
  Szerokosć: -
  But wewnętrzny: Comfort Fit

15 Inne produkty w tej samej kategorii: