Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica GPX 85 W 17/18 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica GPX 85 W 17/18

Nowy

Nordica

Świetne buty narciarskie dla początkujących i średniozaawansowanych zawodniczek Nordica GPX 85 W. Zaprojektowano je w taki sposób, by usprawniały technikę jazdy, wspierały komfort oraz bezpieczeństwo podczas czasu spędzanego na stoku i były jak najlepiej dopasowane do stopy narciarki.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Doskonała propozycja dla kobiet, które kochają białe szaleństwo i jazdę na nartach - buty narciarskie GPX 85 W. Wybierają je przede wszystkim średniozaawansowane zawodniczki, ale także te, które dopiero rozpoczynają przygodę z narciarstwem. Buty wyróżnia innowacyjna skorupa, która powstała w technologii monowtrysku PU, jak również but wewnętrzny GPX Precision Fit W z materiałem izolacyjnym Primaloft, który maksymalnie przylega do stopy zawodniczki. By jeszcze lepiej trzymać łydkę narciarki, buty wyposażono w dodatkową klamrę Strap 35mm.

  Wymienne podeszwy butów Nordica gwarantują świetną przyczepność podczas chodzenia po śniegu.  Ochrona palców, pięty, łydki i goleni kobiety zapewniona jest dzięki specjalnej wyściółce piankowej, która buduje od wewnątrz but marki Nordica.
  Dane techniczne:

  Twardość: 85
  Szerokosć: 98 mm
  But wewnętrzny: GPX Precision Fit W - Primaloft

17 Inne produkty w tej samej kategorii: