Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica GPX 105 W 17/18 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica GPX 105 W 17/18

050F2201821

Nowy

Nordica

Buty narciarskie marki Nordica w wersji kobiecej - model GPX 105 W z niebieskimi elementami. Buty skierowane do doświadczonych zawodniczek, które podczas czasu spędzonego na stoku pragną cieszyć się doskonałym komfortem, przyczepnością i stabilnością.

Więcej szczegółów

1 659,00 zł

1 249,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najnowsze buty narciarskie z kolekcji GPX skierowane do doświadczonych narciarek, czyli model GPX 105 W z niebieskim wykończeniem. Buty wyróżnia wysokie zaawansowanie technologiczne, które przejawia się w innowacyjnie zaprojektowanej skorupie opartej o technologię Infrared Technology, jak również w bucie wewnętrznym GPX Precision Fit W, który idealnie przylega do stopy zawodniczki. Prezentowany model wyposażono także w specjalną klamrę Strap 45mm, która doskonale trzyma nogę zawodniczki w łydce.
  Modele marki Nordica z kolekcji GPX są stworzone w taki sposób, by spełniać potrzeby każdej zawodniczki. W prezentowanym modelu zastosowano technologię Full Motion Pivot, dzięki której możemy indywidualnie dopasować skorupę i wyregulować ją w zakresie 2mm zarówno w pionie, jak i w poziomie. Redukuje to kontuzje na stoku oraz umożliwia poprawne ułożenie podudzia zawodniczki.

  Specjalne, wymienne podeszwy w butach Nordica odpowiadają za świetną przyczepność podczas chodzenia po śniegu.


  Buty GPX 105 W posiadają także wymienne części, dzięki którym cieszymy się jeszcze większym komfortem w trakcie całego dnia spędzonego na stoku.  Innowacyjna piankowa wyściółka, którą zastosowano w prezentowanych butach chroni palce, pięty, łydki i golenie zawodniczki przed uderzeniem i kontuzją.
  Dane techniczne:

  Twardość: 105
  Szerokosć: 98 mm
  But wewnętrzny: GPX Precision Fit W - Primaloft

18 Inne produkty w tej samej kategorii: