Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica GPX 120 17/18 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica GPX 120 17/18

Nowy

Nordica

Świetne buty narciarskie Nordica GPX 120 dla zawodników z nienaganną techniką jazdy. Buty wyposażone w szereg innowacyjnych technologii, które w dużym stopniu wpływają na komfort i dynamikę jazdy.

Więcej szczegółów

1 659,00 zł

1 299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Buty narciarskie dla doświadczonych zawodników z nienaganną techniką jazdy - model GPX 120 zaprezentowany przez markę Nordica. Wyposażone w lekką skorupę bazującą na technologii Infrared Technology, dzięki czemu łydka zawodnika jest doskonale trzymana, jak również but wewnętrzny GPX Precision Fit z władką termiczną Primaloft. By jeszcze lepiej dopasować buty do nogi zawodnika, wyposażono je w specjalną klamrę Strap 45mm, która świetnie trzyma nogę w łydce.
  Model GPX 120 możemy dopasować do swoich potrzeb tak, by leżał idealnie na nodze. Dzięki technologii Full Motion Pivot mamy możliwość zwężenia lub rozszerzenia skorupy naszego buta w zakresie 2mm zarówno w pionie, jak i w poziomie.

  Buty marki Nordica wyposażono w innowacyjne, wymienne podeszwy, które znacząco zwiększają naszą przyczepność w trakcie chodzenia po śniegu.


  Nordica zaprojektowała swoje buty wykorzystując w nich wymienne części, dzięki czemu zawodnik cieszy się jeszcze większą wygodą podczas korzystania z nich. Części można wymienić korzystając z ogólnodostępnych narzędzi takich jak śróbokręt krzyżakowy i imbusy, Zminimalizowano ilość elementów nitowanych i spawanych.  W butach GPX 120 zastosowano także specjalną wyściółkę piankową, która stanowi rewelacyjną ochronę palców, pięty, łydek i goleni zawodnika przed kontuzjami i uderzeniami.
  Dane techniczne:

  Twardość: 120
  Szerokosć: 98 mm
  But wewnętrzny: GPX Precision Fit - Primaloft

17 Inne produkty w tej samej kategorii: