Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Cruise

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica The Cruise W damskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica The Cruise W damskie 19/20

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica The Cruise W dla kobiet dla , których priorytetem jest maksymalny komfort i idealne dopasowanie, nawet w przypadku szerszej łydki lub wyższego podbicia. Model skierowany do narciarek początkujących pragnących nieustannie udoskonalać swoje umiejętności narciarskie.

Więcej szczegółów

729,00 zł

619,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Maksymalny komfort i perfekcyjne przyleganie do nogi - oto warunki, które stawia kobieta wybierająca idealne buty narciarskie. Modelem, który z pewnością spełni jej wymagania jest najnowsza propozycja marki Nordica na sezon 19/20, buty narciarskie Nordica The Cruise W. Buty są udoskonaloną wersją kultowego sprzętu Nordica Cruise.

  Buty narciarskie Nordica The Cruise W posiadają flex na poziomie 45, co zapewnia komfort początkującej narciarce. Ze względu na szeroką (104 mm) i miękką skorupę model ten jest w stanie zmieścić nogę zawodniczki z szerszą łydką lub wyższym podbiciem.

  Buty NordicaThe Cruise W wyposażono w podeszwy High Traction Soles, dzięki czemu chodzenie nawet po oblodzonych powierzchniach jest bezpieczne. Opcjonalnie, istnieje możliwość dokupienia również podeszw GripSoles, które gwarantują znakomitą przyczepność.

  System Instep Volume Control umożliwia regulację wysokości linera w zakresie 4 mm.  Buty Nordica posiadają liner Comfort Fit z podwójnym językiem Easy Entry, a także cztery klamry aluminiowe z mikroregulacją Full Alu Micro Buckles, które w połączeniu z paskiem Velcro 35 mm idealnie trzymają nogę, a także świetnie łączą górną część cholewki z mankietem oraz linerem.

  Dane techniczne:

  Twardość: 45
  Szerokość: 104 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit W

8 Inne produkty w tej samej kategorii: