Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Cruise

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica The Cruise 65 W damskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica The Cruise 65 W damskie 19/20

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica The Cruise 65 W dla narciarek, które stawiają na komfort i dopasowanie w jak największym zakresie. Buty skierowane do zawodniczek początkujących i na średnim poziomie zaawansowania w narciarstwie. Model z systemem IVC oraz miękką, wygodną wkładką wewnętrzną.

Więcej szczegółów

769,00 zł

649,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Damskie buty narciarskie Nordica The Cruise 65 W, stanowiące nowy rozdział w dorobku marki Nordica. Linia The Cruise to godny następca kultowej serii Cruise, z której przyjemność czerpią zawodnicy stawiający na komfort i dopasowanie do nogi. Kolekcja the Cruise w wersji dla kobiet przeznaczona jest zawodniczek All Mountain Sport Performance, w tym przede wszystkim narciarek początkujących i średniozaawansowanych.

  Buty The Cruise 65 W wyposażone zostały w nowoczesny but wewnętrzny o największej objętości w całej serii (104 mm), co sprawia, że z powodzeniem mogą z nich korzystać zawodniczki z szerszą łydką lub wyższym podbiciem.

  Buty narciarskie Nordica The Cruise 65 W sprzedawane są w zestawie z podeszwami High Traction Soles, które zapewniają narciarkom maksymalne wsparcie podczas chodzenia na różnych nawierzchniach. Dodatkowo, istnieje możliwość dokupienia podeszw GripWalk, dzięki którym nawet wspinaczka wysokogórska w butach narciarskich przestaje być niemożliwa. Podeszwy te wpływają nie tylko na przyczepność, ale także płynność podczas agresywnych zjazdów.

  Damskie buty narciarskie wspierane są przez najnowsze technologie, takie jak między innymi system Instep Volume Control, który pozwala na regulację wysokości linera aż o 4 mm. Model ten wyposażono również w liner Comfort Fit W z podwójnym językiem Easy Entry, cztery klamry aluminiowe z mikroregulacją Full Alu Micro Buckles, jak również pasek Velcro Strap 35, który idealnie łączy górną część buta z mankietem i wkładką.

  Dane techniczne:

  Twardość: 65
  Szerokość: 104 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit W

8 Inne produkty w tej samej kategorii: