Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Cruise

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty narciarskie Nordica The Cruise 75 W damskie 19/20 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica The Cruise 75 W damskie 19/20

Nowy

Nordica

Nowa odsłona butów narciarskich dla kobiet Nordica The Cruise 75 W, gwarantujących maksymalny komfort i idealne dopasowanie do stopy. Model dla zawodniczek początkujących i średniozaawansowanych. Buty Nordica wyposażone w system Instep Volume Control oraz nowoczesny profil cholewki ACP.

Więcej szczegółów

899,00 zł

699,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty narciarskie dla kobiet Nordica The Cruise 75 W - godny następca modelu z legendarnej kolekcji Cruise. Model stworzony z myślą o zawodniczkach rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem, jak również dla tych pragnących udoskonalać swoje umiejętności na stoku. Szczególny nacisk kładziony jest tu na komfort i idealne dopasowanie do stopy, co zawdzięczamy między innymi innowacyjnemu profilowi cholewki ACP, który z powodzeniem pomieścistopę narciarki o szerszej łydce lub wyższym podbiciu.

  Burt narciarskie The Cruise 75 W można łączyć z opcjonalnymi podeszwami GripWalk, które podwyższają trwałość butów Nordica, jak również poprawiają przyczepność podczas chodzenia na różnych rodzajach podłoża. Od tej pory żadne warunki nie będą dla Ciebie przeszkodą, by móc cieszyć się komfortem i pełną wygodą na stoku!

  ACP

  Adjustable Cuff Profile (ACP), czyli nowy profil cholewki butów Nordica dla kobiet. Cholewka w wersji Triax jest o 20% lżejsza w stosunku do klasycznego modelu PU. Profil ACP podwyższa także walory użytkowe butów The Cruise 75 W - sięgać po nie mogą teraz także kobiety z szerszą łydką lub wyższym podbiciem. Specjalna konstrukcja cholewki sprawia, że nacisk kładziony na łydkę podczas zjazdu jest znacząco ograniczany, dzięki czemu zawodniczka zachowuje neutralną pozycję ciała i cieszy się płynną jazdą.

  Buty narciarskie Nordica The Cruise 75 W  wyposażone zostały także w system Instep Volume Control, który gwarantuje możliwość regulacji wysokości podbicia aż o 4 mm, a także w nowoczesny liner Comfort Fit z podwójnym językiem Easy Entry.

  Kolejnym udogodnieniem są także aluminiowe klamry z mikroregulacją Full Alu Micro Buckles, jak również pasek Velcro Strap 35 mm, odpowiedzialne za idealne trzymanie nogi narciarki podczas czasu spędzanego na stoku narciarskim.

  Dane techniczne:

  Twardość: 75
  Szerokość: 104 mm
  But wewnętrzny: Comfort Fit W

8 Inne produkty w tej samej kategorii: