Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Cruise

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Cruise 80 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Cruise 80 18/19

Nowy

Nordica

Świetnie zaprojektowane buty narciarskie Nordica Cruise 80 z kolekcji All Mountain / High Performance, które wybierane są przez doświadczonych zawodników. Oferują idealne dopasowanie do stopy, znakomitą izolację cieplną, a także możliwość zachowania naturalnej pozycji stopy.

Więcej szczegółów

859,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Nordica Cruise 80 w kolorze czarno-limonkowym to najnowsze buty narciarskie dla doświadczonych zawodników, sprawdzające się podczas zjazdów na różnych stokach narciarskim. Jest to model perfekcyjny pod każdym względem - wygodny, lekki, idealnie dopasowany do stopy i pozwalający na nieustanne poprawianie osiągów.

  Buty narciarskie z kolekcji Cruise oferują szeroką skorupę, w związku z czym wybierane są przez zawodników o szerszej stopie, jak również wyższym podbiciu.


  NFS to system, który umożliwia zachowanie naturalnej postawy ciała w butach narciarskich, co wpływa na łatwe i efektywne wykonywanie skrętów, bez względu na poziom zaawansowania w narciarstwie.


  Adjustable Cuff Profile


  Regulowany profil cholewki (ACP) to gwarancja uzyskania w pełni naturalnej pozycji ciała, bez względu na wielkość stopy i szerokość łydki. Ten najnowszy system sprawia, że całodzienne szusowanie na stoku staje się prawdziwą przyjemnością.  W butach narciarskich Cruise zastosowano cztery aluminiowe mikroklamry, które wpływają na jak najlepsze dopasowanie skorupy do stopy narciarza. Dodatkowym atutem jest ich niebywała trwałość i lekkość.  Dane techniczne:

  Twardość: 80
  Szerokosć: 104 mm
  But wewnętrzny: PFP Precision Fit

6 Inne produkty w tej samej kategorii: