Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Cruise

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica Cruise 120 18/19 Zobacz większe

Buty narciarskie Nordica Cruise 120 18/19

Nowy

Nordica

Buty narciarskie Nordica Cruise 120 z kolekcji Sport Performance, idealne do zjazdów na różnych stokach narciarskich. Oferują niezwykły komfort, idealne dla poszukujących nieco szerszych butów.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Optymalne buty narciarskie Nordica Cruise 120 18/19 to model dla narciarzy, którzy poszukują jak największej wygody i świetnego dopasowania do stopy. Zastosowano w nich szereg technologii oraz funkcjonalności, które pozwalają zawodnikom przejść na jeszcze wyższy poziom umiejętności.

  Buty z kolekcji Nordica Cruise to modele dla narciarzy All Mountain Sport Performance - ich konstrukcja ułatwia jazdę, zapewniając wygodę i możliwość szybkiego udoskonalania umiejętności. Świetnie sprawdzają się podczas całodniowych zjazdów na różnych stokach narciarskich.


  NFS to najnowsza technologia Natural Foot Stance, dzięki której narciarze cieszą się naturalną pozycją ciała podczas agresywnych zjazdów. W ten sposób wykonywanie skrętów staje się ułatwione, z czego korzystają przede wszystkim początkujący zawodnicy.  Adjustable Cuff Profile  to innowacyjne rozwiązanie wpływające na możliwość jeszcze lepszej regulacji górnej części cholewki, co znacząco zmniejsza objętość w okolicy łydki. Zmniejszany jest wówczas nacisk, co umożliwia przyjęcie naturalnej pozycji ciała na nartach.  Buty narciarskie Nordica wykorzystują cztery aluminiowe mikroklamry, które wpływają na rewlacyjne dopasowanie buta do nogi zawodniczki. Klamry są bardzo trwałe i lekkie.  Dane techniczne:

  Twardość: 120
  Szerokosć: 104 mm
  But wewnętrzny: PFP Performance Fit

6 Inne produkty w tej samej kategorii: