Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Narty

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Narty Nordica Dobermann SLR EVO + Power X-Cell EVO 17/18 Zobacz większe

Narty Nordica Dobermann SLR RB EVO + Power X-Cell EVO 17/18

Nowy

Nordica

Nordica Dobermann SLR EVO to wytrzymałe, solidnie wykonane narty slalomowe sprzedawane wraz z wiązaniami Power X-Cell EVO. Model skierowany do zawodników, którzy cenią sobie komfort i precyzję jazdy, a także doskonałe trzymanie krawędzi.

Więcej szczegółów

3 699,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Narty slalomowe dla doświadczonych zawodników - model Dobermann SLR EVO, który oferowany jest wraz z wiązaniami Power X-Cell EVO. Narty zaprojektowano w oparciu o najnowsze technologie, które pozwalają osiągać najwyższą moc podczas agresywnych skrętów.


  Narty Dobermann SLR EVO wykorzystują innowacyjną technologię Energy 2 Titanium Race, która opiera się o wytrzymały, drewniany rdzeń wraz z mocną płytką tytanową o grubości 0,5 mm. Technologia zapewnia łatwiejszą i precyzyjniejszą pracę nart, a także większą ich wytrzymałość.

  Carbon Race Bridge to natomiast dodatkowe wsparcie nart w postaci włókna węglowego, które stosowane jest na przodzie i tyle nart (uwidocznione na zdjęciu).


  Evo R CT to specjalna podkładka pod wiązanie, która wykonana jest z aluminium. Podkładka powstała w wyniku współpracy z firmą Marker jest o 25% lższejsza od tradycyjnych podkładek. Jej zadaniem jest jeszcze lepsze przenoszenie energii zawodnika na krawędzie nart, jak również komfort jazdy na nartach.

  Specjalny profil Full Cam Profile gwarantuje zawodnikom niebywałą stabilność podczas agresywnej jazdy, jak również idealne trzymanie krawędzi zarówno na twardym śniegu, jak i na lodzie.  Narty Dobermann SLR EVO sprzedajemy wraz z wiązaniami Power X-Cell EVO.
  DŁUGOŚĆ NART: 156 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm

  PROMIEŃ SKRĘTU: 11,5 m; 12 m, 12,5 m; 13 m

  TALIOWANIE: 121-70-106

30 Inne produkty w tej samej kategorii: