Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Narty

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Nordica AVENGER 78 CA EVO + N ADV P.R. EVO Narty 15/16 Zobacz większe

Nordica AVENGER 78 CA EVO + N ADV P.R. EVO Narty 15/16

Nowy

Nordica

Narty Nordica Avenger 78 CA EVO charakteryzują się wszechstronnością w każdych warunkach. Zostały stworzone z myślą o doświadczonych i średnio zaawansowanych użytkownikach.

Więcej szczegółów

1 899,00 zł

1 499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę



 • Nordica Avenger 78 CA EVO gwarantują szybkie rozpoczęcie, co zwiększa komfort jazdy. Narty te zostały stworzone przy użyciu najnowszych technologii, które pomagają zminimalizować ubytek energii w trakcie jazdy.

  Model Nordica Avenger 78 CA EVO został zaopatrzony w niezwykle lekką płytę EVO Light CT. Zmniejszona masa to duży plus, szczególnie gdy jazda na nartach zajmuje man cały dzień.

  Recreational Camrock w połączeniu z profilem all mountain to 5 razy dłuższa żywotność. Zmniejszenie ubytków energetycznych możliwe jest dzięki wspólnemu taliowaniu. Technologia ta posiada także tak zwaną TZ (Transfer Zone), która jest odpowiedzialna za perfekcyjne wchodzenie w zakręty i odpowiednią równowagę.

  Ograniczenie ubytków energetycznych w nartach Nordica Avenger 78 CA EVO możliwe jest także dzięki zastosowaniu konstrukcji Energy Frame CA Wood. Budowa warstwowa daje większą wytrzymałość, natomiast połączenie drewna z warstwami CA zapewniają stabilizację i sprawia, że model ten jest łatwy w obsłudze.

  Narty sprzedawane są wraz z wiązaniami Marker N ADV P. R. Evo

  DŁUGOŚĆ NART 168 cm
  PROMIEŃ SKRĘTU 15 m
  TALIOWANIE 130-78-108

30 Inne produkty w tej samej kategorii: