Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Narty męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Narty Nordica Dobermann GSR RB FDT + XCELL 14 FDT Zobacz większe

Narty Nordica Dobermann GSR RB FDT + XCELL 14 FDT

Nowy

Nordica

Najwyższej jakości narty Nordica Dobermann GSR RB z wiązaniem Marker Xcell 14 FTD, przeznaczone dla zawodników stawiających na szybkość, precyzję i niezwykłą wygodę. Wzorowane na nartach z pucharu świata, dzięki czemu gwarantują niezapomniane wrażenia w sportowym wydaniu.

Więcej szczegółów

3 899,00 zł

2 999,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Narty gigantowe dla mężczyzn Nordica Dobermann GSR RB z wiązaniem Marker Xcell 14 FDT, które mocowane jest do płyty Recoil Power. Narty z kolekcji Dobermann wzorowane są na modelach z pucharu świata, co pozwala na mocniejsze wchodzenie w zakręty i oferuje łagodyny kształt dziobu.

  W nartach Nordica Dobermann zastosowano ścianki boczne wykonane z fenolu, jak również dzioby i piętki z włókna węglowego. Ich głównym atutem jest gwarancja niesamowitej precyzji, komfortu, szybkości, a co najważniejsze - niezapomnianych wrażeń na stoku w sportowym stylu.

  Energy 2 Titanium Race Bridge

  Energy 2 Titanium Race Bridge to jedna z głównych technologii zastosowanych w nartach Nordica Dobermann GSR RB FDT. Jest to drewniany rdżeń wzmocnny podwójnoą tytanową płytą o grubości 5 mm. Dzięki temu udogodnieniu, zawodnik może cieszyć się lepszą pracą narty, a sam sprzęt jest jeszcze bardziej sztywny i wytrzymały.

  Nordica Dobermann Chassis

  Dodatkową innowacją w Nordica Dobermann GSR RB FDT jest najnowsza technologia Carbon Race Bridge w postaci specjalnych wzmocnień węglowych zastosowanych na tyłach i dziobach nart, co znacząco zwiększa twardość i umożliwia łatwiejsze i lepsze wchodzenie w zakręty. W tym sezonie wprowadzono również Dobermann Carbon Chasis. Zamiast całej płyty włókna węglowego na dziobie, wtopiono carbonowe paski w włókno szklane. Uzyskano dzięki temu do 35% lżejsze dzioby nart, przy zachowaniu tych samych właściwości.

  Full Camber

  Full Camber to charakterystyczne, regularne wycięcie na całej długości taliowania narty, które wpływa na jak najlepszy kontakt krawędzi z podłożem i znakomitą przyczepność na przygotowanym stoku.

  DŁUGOŚĆ NART: 170 cm; 175 cm; 180 cm; 185 cm

  PROMIEŃ SKRĘTU: 17,5 m; 18,5 m; 19,5 m; 20,5 m

  TALIOWANIE: 114-69-97 dla długości narty 180 cm

  WIĄZANIA: Marker Xcell 14 FDT

30 Inne produkty w tej samej kategorii: