Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Tornado

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Tornado X2 czerwone 2018 Zobacz większe

Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Tornado X2 czerwone 2018

Nowy

Mizuno

Świetnie zamortyzowane buty dla siatkarzy z formacji bloku oraz atakujących - model Mizuno Wave Tornado X2 w kolorze czerwonym. Pozwala na jeszcze wyższe wyskoki i znakomitą amortyzację w każdej sytuacji. Buty do siatkówki Mizuno zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Producenci zastosowali w nich wkładkę, która dopasowuje się do stopy, dając poczucie komfortu.

Więcej szczegółów

609,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Nowość od marki Mizuno na sezon wiosenny 2018 - buty do gry w siatkówkę Mizuno Wave Tornado X2 w kolorze czerwonym. Skonstruowane dla zawodników z formacji bloku, jak również tych atakujących, którzy pragną skakać jeszcze wyżej. Model oferuje nam najnowszą cholewkę z technologią Dynamotion Fit, dzięki czemu buty idealnie leżą na nodze mężczyzny i gwarantują mu jeszcze wyższy poziom użytkowania.

  Infinity Wave to innowacyjna płytka kompozytowa umieszczona w podeszwie butów, dzięki której zawodnik cieszy się jeszcze większą amortyzacją, komfortem i stabilnoscią w każdych warunkach.

  Nowoczesna siateczka Air Mesh umieszczona w wierzchniej części butów Mizuno gwarantuje siatkarzom świetny przepływ powietrza w bucie, co skutecznie reguluje poziom ciepła i wilgoci.

  Technologia Dynamotion Groove zastosowana została w podeszwie butów Mizuno. Dzięki niej siatkarze cieszą się doskonałą przyczepnością przede wszystkim podczas ruchów bocznych.

   

  Mizuno Intercool to zaawansowany system wentylacji ulokowany na całej długości podeszwy środkowej butów marki Mizuno. Jego celem jest redukcja ciepła i wilgoci z wnętrza butów, co gwarantuje komfort w trakcie treningów.

  Wymienne, anatomicznie formowalne wkładki butów Wave Tornado X2 odpowiadają za niezwykły komfort i trwałość butów Mizuno.

  Tylna część podeszwy butów Mizuno uzupełniono o innowacyjny materiał amortyzujący SR touch, którego zadaniem jest ograniczenie wstrząsów w trakcie ruchów, jak również poprawa płynności i ułatwienie w przetaczaniu stopy.

  Za świetną amortyzację w przedniej i tylnej części butów Wave Tornado X2 odpowiadają również specjalne komponenty w postacji pianki ap+.

  Guma XG Rubber z uwagi na swoje zaskakujące właściwości oferuje nam niesamowitą przyczepnosć w trakcie wyskoków.

  Najnowsza technologia Dura Shield wpływa na znakomitą ochronę palców, jak również jeszcze wyższy poziom trwałości butów marki Mizuno.

  U4iCX to lekki materiał amortyzujący, który stanowi rozwinięcie technologii U4iC. Gwarantuje nam znakomitą trwałość i amortyzację, jak również świetną dynamikę odbicia.  Waga: 350 g

16 Inne produkty w tej samej kategorii: