Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Stealth

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V niebieskie 2020 Zobacz większe

Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V niebieskie 2020

Nowy

Mizuno

Wszechstronne buty halowe Mizuno Wave Stealth V w kolorze niebieskim, doskonałe do gry w piłkę ręczną. Model świetnie łączy w sobie znakomitą amortyzację i odpowiednią dynamikę odbicia, jak również rewelacyjną wentylację i stabilność w trakcie wykonywania agresywnych ruchów. Buty Mizuno dla profesjonalnych, doświadczonych zawodników.

Więcej szczegółów

549,00 zł

422,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Profesjonalne buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth V, skierowane do najbardziej doświadczonych zawodników, którzy pragną cieszyć się maksymalnym komfortem i amortyzacją na każdym etapie gry.

  Buty halowe Wave Stealth V to nie tylko nowoczesny, atrakcyjny design - to także świetne konstrukcja podeszwy, która oferuje doskonałą dynamikę odbicia, stabilność i przyczepność do każdego rodzaju podłoża, jak również lekką, bezszwową cholewkę, dzięki której stopa zawodnika jest znakomicie wentylowana.

  Płyta kompozytowa Mizuno Wave to gwarancja idealnego wyprofilowania stopy, co przekłada się na jeszcze lepszą amortyzację, stabilizację oraz dynamikę odbicia.

  Wierzchnia część buta Mizuno wyposażona została w siateczkę Air Mesh, która pozwala stopie swobodnie oddychać, regulując przy tym przepływ powietrza we wnętrzu obuwia.

  System Dynamotion Groove poprawia elastyczność przedniej części buta Wave Stealth V, zapewniając dzięki temu najlepszy możliwy kontakt stopy zawodnika z parkietem.

  Lekka bezszwowa cholewka idealnie otula stopę zawodnika, gwarantując mu komfort zbliżony do noszenia na stopie elastycznej skarpety.

  System wentylacji budujący całą powierzchnię podeszwy środkowej redukuje zbędne ciepło i wilgoć gromadzące się w bucie, dzięki czemu stopa piłkarza ręcznego pozostaje sucha i zrelaksowana.

  Anatomiczie formowane wkładki wymienne wzmacniają trwałość buta halowego Mizuno Wave Stealth V oraz poprawiają komfort gry.

  Nowa wkładka SR Touch w tylnej części buta Mizuno wpływa na maksymalizację siły używanej podczas wykonywania nagłych, agresywnych ruchów i zmian kierunku gry.

  Ap+ to nowe elementy podeszwy butów Wave Stealth V, które podwyższają amortyzację, bez negatywnego wpływu na masę obuwia Mizuno.

  Podeszwa prezentowanych butów opracowana została na bazie nowej gumy XG Rubber, która nie tylko poprawia przyczepność do podłoża, ale także chroni przed powstawaniem śladów na parkiecie.

  System Dura Shield w postaci termoformowalnego poliuretanu zabezpiecza palce zawodnika przed potencjalnymi urazami i kontuzjami, które mogą pojawić się w trakcie gry.

  U4iCX To nowy składnik podeszwy butów do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V, dzięki któremu amortyzacja i komfort gry są wyższe niż kiedykolwiek.  Waga: 335 g

12 Inne produkty w tej samej kategorii: