Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Stealth

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V czerwone 2019 Zobacz większe

Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V czerwone 2019

Nowy

Mizuno

Profesjonalne obuwie halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth V, stosowane przez doświadczonych, silnych zawodników grających z głębi pola oraz na pozycji pivota. Buty o nowoczesnym designie i doskonałej konstrukcji, zapewniające niezrównaną amortyzację i stabilność.

Więcej szczegółów

549,00 zł

379,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Męskie buty halowe Mizuno Wave Stealth V przeznaczone do gry w piłkę ręczną, doskonałe dla silnych, doświadczonych zawodników grających z głębi pola oraz na pozycji pivota. Model gwarantuje doskonałą amortyzację i stabilność, a nowoczesna konstrukcja przepełniona szeregiem innowacyjnych konstrukcji pozwala cieszyć się niezrównanym dopasowaniem do stopy, jak również znakomitą dynamiką odbicia.

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave ulokowana w podeszwie butów z serii Wave Stealth wpływa na rewelacyjną amortyzację oraz ochronę stopy gracza.

  Lekka siateczka Air Mesh to element wierzchniej części obuwia Mizuno, zapewniający rewelacyjną przewiewność i swobodne oddychanie wewnątrz obuwia.

  Dynamotion Groove to system stosowany w przedniej części obuwia, odpowiedzialny za poprawę przyczepności i możliwość swobodnego wykonywania bocznych ruchów wielokierunkowych.

  Buty halowe dla mężczyzn Mizuno są rewelacyjnie dopasowane do stopy, dzięki czemu poruszają się zgodnie z ruchami zawodnika.

  Cała długość podeszwy środkowej butów Mizuno bazuje na systemie wentylacji Mizuno Intercool, który reguluje poziom ciepła i wilgoci wewnątrz buta.

  Wkładki wymienne wykorzystane w podeszwach butów Mizuno to gwarancja doskonałego komfortu i trwałości produktu.

  Tylna część podeszwy wykorzystuje system SR Touch, który maksymalizuje amortyzację odbicia.

  Podeszwa obuwia halowego Mizuno bazuje także na piance ap+, która wzmacnia amortyzację, bez ograniczenia ciężaru obuwia.

  XG Rubber - nowoczesna guma stosowana w podeszwie obuwia Mizuno.

  System Dura Shield ma na celu chronić palce zawodnika podczas gry w piłkę ręczną.

  U4iCX - lekka pianka amortyzacyjna wyściełająca podeszwę butów Mizuno Wave Stealth V, poprawiająca amortyzację i stabilność.  Waga: 340 g

12 Inne produkty w tej samej kategorii: