Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Stealth

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth 4 damskie różowe 2018 Zobacz większe

Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth 4 damskie różowe 2018

Nowy

Mizuno

Damska wersja najwyższej klasy butów do gry w piłkę ręczną Wave Stealth 4 marki Mizuno, które wykończono w atrakcyjnym, czarno-różowym kolorze. Model dedykowany zawodniczkom obrotowym, które cenią sobie świetną amortyzację, stabilizację oraz znakomite odbicie.

Więcej szczegółów

559,00 zł

359,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wysokiej klasy buty halowe do gry w piłkę ręczną dla kobiet Mizuno Wave Stealth 4 w kolorze czarno-różowym, które wybierane są przede wszystkim przez zawodniczki obrotowe. Zastosowana wn ich płytka kompozytowa i innowacyjne materiały sprawiają, że każda kobieta może cieszyć się świetną amortyzacją, stabilizacją, ochroną stopy, jak również jeszcze lepszym odbiciem.

  Mizuno Wave to innowacyjna płytka kompozytowa ulokowana w podeszwie wszystkich butów z kolekcji Wave. Zapewnia zawodniczkom rewelacyjną amortyzację, stabilizację i ochronę stopy.

  Dla lepszego dopasowania buta do stopy kobiety ograniczono w prezentowanym modelu zredukowano zbędne przestrzenie pomiędzy stopą a butem, co wpływa na odczucie komfrotu.

  Wykonywanie ruchów bocznych w butach Wave Stealth 4 jest usprawnione za sprawą technologii Dynamotion, Groove, która poprawia komfort i przyczepność podczas treningów.

  Na całej długości podeszwy środkowej butów Mizuno zastosowano system wentylacji Mizuno Intercool, który w świetny sposób redukuje ciepło i wilgoć z wnętrza buta.

  W prezentowanych butach zastosowano wkładki wymienne, które zapewniają nam wysoki poziom komfortu i niesamowitą trwałość butów.

  W tylnej części podeszwy butów Wave Stealth 4 zastosowano materiał amortyzujący SR touch, który decyduje o redukcji wstrząsów i utrzymaniu płynnego przetaczania stopy.

  Dodatkiem do poprzedniego materiału jest lekka pianka ap+, która gwarantuje niesamowite uczucie w trakcie gry, większą amortyzację i trwałość.

  System VS-1, który zastosowano w tylnej części podeszwy doskonale pochłania drgania i zwiększa amortyzację.

  Jako dodatkową ochronę dla palców zawodniczki wybrano technologię Dura Shield, która poprawia również trwałość prezentowanych butów.

  Kura Liner to miękki i bardzo trwały zapiętek, który wpływa na komfort zawodniczek stosujących dodatkowe ochraniacze na kostki.  Waga: 290 g

11 Inne produkty w tej samej kategorii: