Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Stealth

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth 4 czerwone 2018 Zobacz większe

Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth 4 czerwone 2018

Nowy

Mizuno

Najwyższej klasy buty do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth 4 dedykowane szczególnie zawodnikom obrotowym. Doskonale wyprofilowana kompozytowa płytka Mizuno Wave zapewnia świetną amortyzację, stabilizację oraz chroni stopę.

Więcej szczegółów

559,00 zł

369,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najmocniejsze buty do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth 4 w kolorze czerwonym, wybierane przede wszystkim przez zawodników obrotowych. Wyposażone w najnowsze technologie, które mają na celu wspieranie amortyzacji, stabilizacji oraz komfortu podczas długotrwałych i intensywnych treningów. Zapewniają lepsze odbicie i doskonałą ochronę stopy przed kontuzjami.

  Równoległa płytka kompozytowa Mizuno Wave znajduje się we wszystkich butach z kolekcji Wave i ma na celu poprawę amortyzacji, stabilizacji, jak również ochronę stopy zawodnika.

  W butach Wave Stealth 4 zastosowano technologię Dynamotion Fit, która decyduje o pełnym dopasowaniu buta do stopy gracza. Dzieje się tak za sprawą redukcji zbędnych przestrzeni pomiędzy stopą a butem.

  W podeszwie prezentowanych butów wykorzystano również technologię Dynamotion Groove, która usprawnia wykonywanie ruchów bocznych, co poprawia komfort i przyczepność podczas treningów.

  System wentylacji Mizuno Intercool znajduje się na całej długości podeszwy środkowej butów Mizuno, co doskonale wpływa na redukcję ciepła i wilgoci wewnątrz buta.

  Wymienne wkładki w prezentowanych butach wpływają na jeszcze wyższy poziom komfortu i trwałości butów Mizuno.

  Nowoczesny materiał amortyzujący SR touch zastosowany w tylnej części podeszwy butów Mizuno świetnie redukuje wstrząsy i utrzymuje płynne przetaczanie stopy.

  Lekka pianka ap+ zastosowana w wyściółce butów Wave Stealth 4 gwarantuje niesamowite uczucie w trakcie gry, większą amortyzację i trwałość.

  System VS-1  doskonale pochłania drgania i zwiększa amortyzację.

  Palce zawodnika chronione są dzięki technologii Dura Shield, która dodatkowo poprawia trwałość butów.

  Miękki i trwały zapiętek Kura Liner poprawia komfort zawodników, którzy stosują dodatkowe ochraniacze na kostki.  Waga: 360 g

12 Inne produkty w tej samej kategorii: