Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Stealth

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Mizuno Wave Stealth 3 buty do siatkówki 2016 Zobacz większe

Mizuno Wave Stealth 3 buty do piłki ręcznej 2016

Nowy

Mizuno

Mizuno Wave Stealth 3 to najwyższej klasy buty do piłki ręcznej. Gwarantują maksymalną wydajność, połączoną ze świetną amortyzacją, stabilnością oraz komfortem.

Więcej szczegółów

539,00 zł

229,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Stealth 3 to buty idealnie nadające się do wykonywania zwinnych ruchów, przeznaczone dla nowoczesnego gracza. Podeszwa środkowa zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wsparcia, przyczepności i elastyczności.

  Technologia Mizuno Wave to rozszerzenie poduszki na podeszwie buta, co gwarantuje większą powierzchnię uderzenia. Zapewnia to większe wsparcie dla śródstopia oraz części bocznej stopy.

  Zastosowany w butach Mizuno Wave Stealth 3 system Dynamotion Fit to specyficzna konstrukcja techniczna. Buty są bardziej elastyczne i lepiej dopasowane, co wiąże się z bardziej aktywną grą oraz wysoką stabilnością.

  Podeszwa została wykonana z niezwykle lekkiego materiału AP+. Gwarantuje on odpowiednią amortyzację w części środkowej podeszwy oraz pochłania wstrząsy. Efekt ten zwiększa zastosowanie technologii SR Touch.

  Technologia rowków w bocznych częściach butów Mizuno Wave Stealth 3 nazwana jest Dynamotion Groove. Nieregularne linie wspomagają przyczepność i stabilność boczną.

  System wentylacji Mizuno Intercool wykorzystuje swobodny przepływ powietrza. Gwarantuje to wydzielanie ciepła na zewnątrz buta, zapewniając odpowiednią temperaturę i wilgotność wewnątrz. Zwiększenie komfortu oraz dopasowania jest zasługą wkładki Removable Insock.

  Waga: 330g

Produkty powiązane

12 Inne produkty w tej samej kategorii: