Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Mirage

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Mirage 2.1 Mid 2019 Zobacz większe

Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Mirage 2.1 Mid

Nowy

Mizuno

Lekkie, zwrotne buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Mirage 2.1 Mid, w których zastosowano podwyższoną cholewkę chroniącą kostkę przed urazami. Model oferuje bogactwo najnowszych technologii odpowiadających za pełen komfort, stabilność i nieprawdopodobną szybkość.

Więcej szczegółów

549,00 zł

389,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Męskie buty halowe do piłki ręcznej Mizuno Wave Mirage 2.1 Mid, które wyróżnia podwyższona cholewka zabezpieczająca kostkę przed urazami i kontuzjami. Głównym atutem prezentowanego modelu jest nowoczesna konstrukcja połączona z nadzwyczajnym zaawansowaniem technologicznym, co przekłada się na idealne dopasowanie do stopy, szybkość w zwrotach akcji, stabilność i przyczepność. Buty Mizuno powstały we współpracy z Guojon Valur Sigurossonem.

  Płytka równoległa Mizuno Wave Parallel gwarantuje niewiarygodną zwinność i dynamikę, a także pełną stabilność w każdej sytuacji.

  Wierzchnią część butów buduje lekka siateczka Air Mesh, zwiększająca dopływ świeżego powietrza do wnętrza buta, odpowiadając za pełną jego przewiewność.

  System Dynamotion Groove zastosowany w przedniej części podeszwy butów do piłki ręcznej Mizuno ma na celu zwiększać kontakt z podłożem od podwyższać przyczepność.

  Bezszwowa cholewka połączona z systemem Dynamotion Fit zapewnia najlepsze dopasowanie buta do stopy zawodnika.

  Prezentowane buty halowe Mizuno wyposażono w system wentylacji, który reguluje poziom ciepła i wilgoci w ich wnętrzu.

  Buty Mizuno Wave Mirage 2.1 Mid posiadają wkładki wymienne, które wpływają na lepszy komfort i najlepszą trwałość obuwia.

  D-Flex Groove

  Buty do piłki ręcznej Mizuno wyróżnia także bieżnik w kształcie litery "X", a także nowoczesne żłobienia w podeszwie, by móc zapewnić zawodnikom niezrównaną przyczepność oraz pełen komfort gry.

  PoWnCe

  Materiał PoWnCe to element podeszwy odpowiadający za zmniejszenie ciężaru obuwia Mirage 2.1 Mid, bez ograniczenia amortyzacji.

  Guma XG Rubber to składnik podeszwy butów halowych Mizuno Wave Mirage 2.1 Mid, który podwyższa przyczepność w trakcie wyskoków i lądowania.

  System ochrony palców Dura Shield wpływa dodatkowo na lepszą trwałość prezentowanych butów Mizuno.  Waga: 295 g

Produkty powiązane

15 Inne produkty w tej samej kategorii: