Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Mirage

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Mirage 2 niebieskie 2018 Zobacz większe

Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Mirage 2 niebieskie 2018

Nowy

Mizuno

Mizuno Wave Mirage 2 w kolorze niebieskim to wygodne buty do gry w piłkę ręczną dla szybkich zawodników grających na pozycji skrzydłowych. Ich głównymi atutami są atrakcyjna, bezszwowa cholewka oraz nowoczesna podeszwa, która gwarantuje pełną amortyzację i przyczepność.

Więcej szczegółów

529,00 zł

359,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze buty do gry w piłkę ręczną dla zawodników skrzydłowych Mizuno Wave Mirage 2 w kolorze niebieskim. Wybierane z uwagi na lekką, bezszwową cholewkę, która jest w pełni dopasowana do stopy, jak również nowoczesną podeszwę, dzięki której gracz cieszy się niesamowitą amortyzacją, przyczepnością i stabilnością w każdych warunkach.

  Mizuno Wave to główny element podeszwy wszystkich butów z kolekcji Wave. Płytka kompozytowa decyduje o świetnej zwinności i dynamice przy zachowaniu odpowiedniej stabilności.

  Siateczka Air Mesh, którą umieszczono w wierzchniej części butów ułatwia swobodny przepływ powietrza w butach Mizuno.

  System Dynamotion Fit wpływa na pełne dopasowanie stopy i buta Mizuno za sprawą lekkiej i bezszwowej cholewki. Dzięki niemu ograniczona zostaje zbędna przestrzeń między stopą a butem gracza.

   Wykonywanie ruchów bocznych w butach Wave Mirage 2 zostało usprawnione dzięki technologii Dynamotion Groove wykorzystanej w podeszwie.

  Zaawansowany system wentylacji Mizuno Intercool reguluje poziom ciepła i wilgoci wewnątrz butów Mizuno po to, by zawodnik mógł cieszyć się wygodą i komfortem w każdych warunkach.

  W prezentowanych butach wykorzystane zostały wkładki wymienne, które zapewniają większą żywotność butów, jak również komfort w każdych warunkach.

  Nowoczesny materiał PoWnCe w podeszwie butów Mizuno zmniejsza ich wagę, co nie wpływa na utratę amortyzacji.

  Za ochronę palców zawodnika odpowiada system Dura Shield, który dodatkowo poprawia trwałość butów.

  Specjalne żłobienia i odpowiednio dobrany bieżnik w postaci systemu D-Flex Groove gwarantują graczom maksymalną przyczepność, która wspomaga wykonywanie zwrotów i wyskoków.  Waga: 320 g

14 Inne produkty w tej samej kategorii: