Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Lightning

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z6 czarne 2020 Zobacz większe

Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z6 czarne 2020

Nowy

Mizuno

Profesjonalne buty do gry w siatkówkę halową Mizuno Wave Lightning Z6 w kolorze czarnym, skierowane do zawodników grających na każdej pozycji. Model bazuje na nowoczesnej, bezszwowej konstrukcji, co podwyższa dopasowanie do stopy i przyczynia się do większego komfortu oraz przyczepności w trakcie gry.

Więcej szczegółów

579,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Kultowe buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z6 w zupełnie nowym, odświeżonym wariancie kolorystycznym - klasycznej czerni. Model dla kobiet i mężczyzn grających na każdej pozycji i stawiających na maksimum komfortu oraz przyczepności podczas intensywnych treningów.

  Buty siatkarskie Wave Lightning Z6 to przede wszystkim lekka, bezszwowa konstrukcja, dzięki której obuwie jeszcze lepiej przylega do naszej stopy, dając odczucie noszenia na stopie samej skarpety. Buty wyposażone w system Dynamotion Fit, poprawiający komfort podczas wykonywania wielokierunkowych ruchów bocznych i wyskoków.

  Mizuno Wave

  Nowoczesna płytka kompozytowa Mizuno Wave to element podeszwy, który poprawia dynamikę odbicia sportowca, a także gwarantuje mu jeszcze większą stabilność w trakcie gry.

  Air Mesh

  Potrójna warstwa siateczki umieszczonej w wierzchniej części buta oraz wzmocnionej skórą syntetyczną. Sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza we wnętrzu butów i oferuje niezrównaną wentylację w trakcie gry.

  Dynamotion Fit

  Lekka, bezszwowa konstrukcja cholewki poprawia wzajemne dopasowanie buta do stopy i znacząco zmniejsza przestrzenie występujące pomiędzy nimi.

  Mizuno Intercool

  Zintegrowany system wentylacji Mizuno Intercool wyściela całą powierzchnię podeszwy środkowej, gwarantując tym samym świetną wentylację i zabezpieczenie przed gromadzeniem się wilgoci we wnętrzu buta.

  Removable Insock

  Wkładki wymienne umieszczone w butach Mizuno oferują doskonałą trwałość obuwia oraz komfort w trakcie treningu.

  Dura Shield

  System chroniący palce podczas gry, zaprezentowany jako dodatkowa warstwa termoplastycznego poliuretanu umieszczonego w przedniej części obuwia Mizuno.

  XG Rubber

  Guma wyścielająca zewnętrzną część butów Wave Lightning Z6, poprawiająca przyczepność i ograniczająca powstawanie śladów na parkiecie.

  PoWnCe

  Lekki składnik amortyzacyjny umieszczony w podeszwie butów Mizuno, lepszy w porównaniu do klasycznej pianki EVA.

  U4iCX

  Nowy składnik amortyzujący budujący podeszwę prezentowanego obuwia, odpowiedzialny za podwyższony komfort i wygodę.

  Waga: 295 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: