Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Lightning

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z6 granatowe 2020 Zobacz większe

Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z6 granatowe 2020

Nowy

Mizuno

Buty halowe do gry w siatkówkę Mizuno Wave Lightning Z6 w kolorze granatowym, dla mężczyzn grających na różnych pozycjach. Model stworzony w oparciu o pionierską konstrukcję cholewki i nowoczesną podeszwę, która gwarantuje świetną przyczepność i komfort podczas treningu.

Więcej szczegółów

579,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Lightning Z6 w kolorze granatowym - buty halowe do gry w siatkówkę w zupełnie nowej, atrakcyjnej kolorystyce. Model z kolekcji na sezon jesień/zima 2020 to idealna propozycja dla mężczyzn stawiających na komfort i maksymalną wydajność podczas treningu. Atutem jest także innowacyjna konstrukcja podeszwy, w której wykorzystano przedłużoną płytkę Mizuno Wave.

  Prezentowane buty Mizuno Wave Lightning Z6 to model, który gwarantuje komfort i wygodę podczas najbardziej intensywnych treningów. Dzięki niemu zawodnicy mogą cieszyć się szybkimi akcjami, wielokierunkowymi ruchami bocznymi i mocnymi wyskokami - na każdym etapie gry.

  Mizuno Wave

  Nowa odsłona płytki kompozytowej Mizuno Wave to gwarancja idealnej stabilności i świetnej dynamiki odbicia podczas wykonywania agresywnych ruchów.

  Air Mesh

  Potrójna warstwa siateczki Air Mesh połączonej ze skórą syntetyczną to element wierzchniej części obuwia, gwarantujący swobodny przepływ powietrza we wnętrzu obuwia oraz lepszą wentylację podczas gry.

  Dynamotion Fit

  Nowa, bezszwowa cholewka z dodatkowym przedłużeniem to gwarancja idealnego dopasowania do stopy oraz elastyczności, by móc jeszcze lepiej czuć boisko w trakcie gry.

  Mizuno Intercool

  Na całej długości podeszwy środkowej zastosowano system wentylacji Mizuno Intercool, którego zadaniem jest poprawa wentylacji i ograniczenie wilgoci gromadzącej się we wnętrzu obuwia.Removable Insock

  Anatomicznie formowane wkładki wymienne pozwalają cieszyć się komfortem i lepszą trwałością obuwia.

  Dura Shield

  System Dura Shield zaprezentowany został jako dodatkowe wzmocnienie i ochrona palców w przedniej części obuwia, przy wykorzystaniu termoplastycznego poliuretanu.

  XG Rubber

  Guma XG umieszczona została w zewnętrznej części butów halowych Wave Lightning Z6, by poprawić przyczepność podczas gry i ograniczyć powstawanie śladów na parkiecie.

  PoWnCe

  Nowy składnik podeszwy butów siatkarskich Mizuno, lżejszy od klasycznej pianki EVA i oferujący doskonałą amortyzację.

  U4iCX

  Pianka U4iCX to nowy składnik podeszwy butów Mizuno, zwiększający wytrzymałość obuwia, a zaazem jego amortyzację i komfort podczas gry.

  Waga: 295 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: