Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Lightning

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z5 szare 2019 Zobacz większe

Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z5 szare 2019

Nowy

Mizuno

Profesjonalne, najlżejsze buty do gry w siatkówkę Mizuno Wave Lightning Z5 dla mężczyzn, którzy grają przede wszystkim z głębi pola. Skonstruowane z wykorzystaniej najnowszych technologii, by przenieść Cię na wyższy poziom gry. 

Więcej szczegółów

579,00 zł

429,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wysokiej klasy buty siatkarskie dla mężczyzn Mizuno Wave Lightning Z5, świetnie sprawdzające się podczas gry na różnych pozycjach, a przede wszystkim grając z głębi pola. Buty zachwycają doskonałą konstrukcją - bezszwową cholewką, siateczką w wierzchniej części obuwia, jak również profesjonalnym systemem wentylacji, który podwyższa komfort gry w każdych warunkach.

  Buty do siatkówki Mizuno wyposażono w specjalny czujnik Kick Sensor, który odpowiada za znakomitą zwrotność podczas gry.

  Mizuno Wave

  Równoległa płytka kompozytowa Mizuno Wave gwarantuje znakomitą amortyzację oraz dynamikę odbicia.

  Air Mesh

  W wierzchniej części butów z serii Wave Lightning Z5 zastosowano siateczkę Air Mesh, która wpływa na swobodny przepływ powietrza w ich wnętrzu.

  Dynamotion Fit

  System perfekcyjnego dopasowania obuwia do stopy, wpływający na miękkość i niezrównany komfort gry.

  Dynamotion Groove

  Przednia część podeszwy bazuje na systemie Dynamotion Groove, który maksymalizuje przyczepność podczas wykonywania ruchów bocznych.

  D-Flex Groove

  Pod podeszwą butów Mizuno zastosowano specjalne żłobienia, które umożliwiają swobodne, wielokierunkowe przenoszenie ciężaru obuwia.

  Mizuno Intercool

  Na całej długości podeszwy środkowej butów siatkarskich Mizuno zastosowano system wentylacji redukujący poziom ciepła i wilgoci we wnętrzu obuwia.

  Removable Insock

  Prezentowane buty posiadają wkładki wymienne, wpływające na większą ich trwałość, jak również doskonały komfort podczas użytkowania.

  Dura Shield

  System Dura Shield zabezpiecza palce zawodnika, a wszystko to dzięki wykorzystaniu nowoczesnego materiału - termoplastycznego poliuretanu.

  XG Rubber

  W podeszwie prezentowanych butów Mizuno Wave Lightning Z5 wykorzystano specjalną gumę XG Rubber, której zadaniem jest podwyższenie przyczepności oraz elastyczności obuwia.

  PoWnCe

  PoWnCe to lekki materiał budujący podeszwę męskich butów Mizuno, w znakomity sposób ograniczający ciężar obuwia, bez wpływu na amortyzację.

  U4iCX

  U4iCX to nowy, lekki materiał amortyzujący, dzięki któremu siatkarz cieszy się niezrównaną amortyzacją i komfortem.

  Waga: 290 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: