Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Mizuno Wave Lightning

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z5 2019 Zobacz większe

Buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z5 2019

Nowy

Mizuno

Profesjonalne buty do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z5 dla mężczyzn, którzy pragną kontrolować każdy skok i lądowanie podczas gry. Buty wyposażone w najnowsze technologie, dzięki którym gwarantują świetne dopasowanie do stopy, pełną stabilność i amortyzację.

Więcej szczegółów

579,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • W pełni profesjonalne buty siatkarskie dla meżczyzn Mizuno Wave Lightning Z5, które pozwalają na pełną kontrolę każdego skoku i lądowania podczas gry w siatkówkę. Model powstał w zgodzie z najnowszymi trendami mody obuwia siatkarskiego, oferuje niezrównane dopasowanie do stopy, bardzo dobrą amortyzację, a także niezwykłą stabilność nawet podczas nagłych zmian kierunku ruchu.

  Mizuno Wave

  Buty halowe Mizuno Wave Lightning Z5 wyposażono w równoległą płytkę kompozytową, która odpowiada za wzmocnioną dynamikę odbicia, jak również świetną amortyzację na każdym kroku.

  Air Mesh

  Siateczka Air Mesh to element wpływający na lepszą przewiewność obuwia siatkarskiego Mizuno, a co za tym idzie - większego komfortu i wygody zawodnika.

  Dynamotion Fit

  Bezszwowa cholewka Dynamotion Fit umożliwia szybkie akcje podczas gry w siatkówkę oraz wielokierunkowe ruchy, a wszystko to za sprawą idealnego dopasowania obuwia do stopy zawodnika.

  Dynamotion Groove

  Dynamotion Groove to technologia zastosowana w podeszwie butów do siatkówki Mizuno Wave Lightning Z5, odpowiadająca za świetną przyczepność, przede wszystkim podczas wykonywania ruchów bocznych.

  D-Flex Groove

  W podeszwie butów do siatkówki Mizuno zastosowano żłobienie D-Flex tuż pod stopą, co umożliwia szybkie i wielokierunkowe przenoszenie ciężaru ciała zawodnika.

  Mizuno Intercool

  Na całej długości podeszwy środkowej butów do siatkówki Wave Lightning Z5 stosowany jest zaawansowany system wentylacji, który wpływa na redukcję ciepła i wilgoci z wnętrza obuwia.

  Removable Insock

  Do butów siatkarskich Mizuno dodawane są wysokiej klasy wkładki wymienne, zwiększające ich trwałość i komfort podczas gry w siatkówkę.

  Dura Shield

  System Dura Shield gwarantuje świetną ochronę palców oraz podwyższoną trwałość butów siatkarskich Mizuno Wave Lightning.

  XG Rubber

  W podeszwie prezentowanego obuwia zastosowano innowacyjną gumę XG Rubber, która decyduje o niewiarygodnej przyczepności podczas gry w siatkówkę.

  PoWnCe

  Innowacyjny materiał PoWnCe wykorzystany w podeszwie butów halowych do siatkówki Mizuno skutecznie redukuje ich ciężar, nie zmniejszając przy tym amortyzacji.

  U4iCX

  Najnowszym składnikiem podeszwy butów Mizuno jest materiał U4iCX, który wpływa na jeszcze lepszą amortyzację i trwałość obuwia.

  Waga: 290 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: