Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9050 SR D Zobacz większe

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9050 SR D

Nowy

CCM

Najnowsze łyżwy hokejowe CCM Tacks 9050 SR D, stworzone dla średniozaawansowanej grupy juniorów, jak również osób grających rekreacyjnie w hokeja na lodzie. Oferują nowoczesną, kompozytową konstrukcję odpowiadającą za znakomite dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

659,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Nowość na sezon 2018/2019 - łyżwy hokejowe CCM Tacks 9050 SR D dla średniozaawansowanych juniorów, jak również dorosłych zawodników grających rekreacyjnie w hokeja na lodzie i preferujących dynamiczną jazdę.

    Łyżwy hokejowe marki CCM oferują doskonałą, kompozytową konstrukcję, w której zastosowano technologię wytryskiwania. Dzięki nowemu, jeszcze ciekawszemu niż do tej pory kształtowi buta jest on lepiej dopasowany do stopy, co przekłada się nie tylko na komfort, ale także stabilność i dynamikę jazdy.

    Wnętrze buta łyżew Tacks 9050 SR D wykończono w okolicach kostek miękkim materiałem i pokryto mikrofibrą HD, co znacząco zwiększa odporność na przetarcia i zużycie. Język wykończono natomiast gąbką pokrytą następnie 7 mm filcem o dużej gęstości i dodatkowych wzmocnieniach.

    But łyżwy hokejowej CCM Tacks 9050 SR Djest ukształtowany anatomicznie, dzięki czemu stopa nie męczy się aż tak szybko. W modelu tym zastosowano standardową wkładkę CCM, płozę SpeedBlade Pro, która oferuje doskonałą szybkość i zwrotność, a także ostrze nierdzewne CCM Stainless.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: