Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 SR D Zobacz większe

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 SR D

Nowy

CCM

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 SR D dedykowane graczom rekreacyjnym, jak również grupie juniorów rozpoczynających przygodę z hokejem. Model świetnie dopasowany do stopy, wygodny i szybki.

Więcej szczegółów

359,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Najnowsze łyżwy hokejowe Tacks 9040 SR D marki CCM. Stworzone zostały z myślą o zawodnikach grających okazjonalnie, jak również tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na lodowisku.

    W prezentowanych łyżwach hokejowych CCM zaprojektowano zupełnie nowy but kompozytowy, wykonany w innowacyjnej technologii wtryskiwanego monotrysku. Dzięki swej ergonomicznej budowie jest on rewelacyjnie dopasowany do stopy, co znacząco wpływa na lepsze przekazywanie energii w trakcie odbicia, jak również na znakomitą dynamikę jazdy.

    Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 SR D wypełnione zostały szczotkowaną mikrofibrą, która jest miękka i gwarantuje maksymalny komfort jazdy na łyżwach. Model w standardzie wyposażony został we wkładkę CCM, płozę SpeedBlade Pro, która poprawia szybkość i zwrotność, jak również ostrze ze stali nierdzewnej.

    Łyżwy Tacks 9040 SR D dostępne są w kilku wariantach rozmiarowych.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: