Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy rekreacyjne Rollerblade Spark XT Ice czarne Zobacz większe

Łyżwy rekreacyjne Rollerblade Spark XT Ice czarne

Nowy

Rollerblade

Łyżwy rekreacyjne Rollerblade Spark XT Ice odpowiednie do użytkowania przez osoby na różnym poziomie zaawansowania w łyżwiarstwie. Doskonałe połączenie nowoczesnego designu, stabilności i dopasowania do stopy.

Więcej szczegółów

499,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Łyżwy do jazdy rekreacyjnej Rollerblade Spark XT Ice, wybierane przez mężczyzn na różnym poziomie zaawansowania w łyżwiarstwie. Łyżwy Rollerblade Ice oferują zupełnie nową konstrukcję, która wpływa na jeszcze lepsze niż do tej pory dopasowanie do stopy, zwrotność i bezproblemową obsługę sprzętu.

    Łyżwy rekreacyjne Spark XT Ice wyposażono w but wewnętrzny wyściełany aksamitem i tkaniną Thinsulate, oferującą znakomitą termoizolację, która w ołączeniu ze strukturą Sparkle zaskakuje niewiarygodnymi doznaniami podczas jazdy na lodowisku.

    Anatomicznie uformowana skorupa łyżew męskich Rollerblade wpływa na lepszą stabilizację kostki i chroni nogę przed niepożądanym uciekaniem na boki.

    W łyżwach Rollerblade Spark XT Ice zastosowano wysokiej klasy płozę wykonaną ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zawodnik cieszy się wieloletnim użytkowaniem sprzętu bez żadnych uszkodzeń. Model charakteryzuje potrójna stabilizacja i mocowanie za pomocą górnej klamry z paskiem Powerstrap pod kątem 45 stopni, jak również wytrzymałymi sznurowadłami trzymającymi nogę w optymalnej pozycji.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: