Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy Bladerunner Zephyr Zobacz większe

Łyżwy Bladerunner Zephyr

Nowy

Bladerunner

Męskie łyżwy rekreacyjne Bladerunner Zephyr, dedykowane zawodnikom na różnym poziomie zaawwansowania. Wyposażone w praktyczną klamrę oraz wytrzymałe sznurowanie, które pozwala na łatwe wkładanie i zdejmowanie sprzętu.

Więcej szczegółów

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Wszechstronne łyżwy do jazdy rekreacyjnej Bladerunner Zephyr, wybierane przez mężczyzn o różnym poziomie umiejętności w łyżwiarstwie. Ich głównym atutem jest niska waga, znakomite wsparcie boczne, jak również w pełni elastyczny flex.

    Łyżwy rekreacyjne Bladerunner Zephyr są wzorowane na łyżwach hokejowych. Zastosowano w nich miękki but wewnętrzny wyścielony aksamitem tuż przy języku, a także dodatkowo wzmocniony na wkładce specjalną wyściółką Thinsulate, pozwalającą na oddychanie stopy. Konstrukcja ta wpływa na większy komfort jazdy i lepszą stabilność.

    Łyżwy z kolekcji Bladerunner Ice wyposażone zostały w klasyczną skorupę typu shell, którą charakteryzuje anatomiczna budowa i pełne dopasowanie do stopy. Wykorzystano w nich także wysokiej klasy płozę ze stali węglowej, która gwarantuje niezwykle przyjemny czas spędzony podczas jazdy na łyżwach.

    Łyżwy rekreacyjne Bladerunner Zephyr zapinane są przy użyciu górnej klamry zatrzaskowej z mikroregulacją, świetnie trzymającej kostkę oraz klasycznych sznurowadeł.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: