Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 JR D juniorskie Zobacz większe

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 JR D juniorskie

Nowy

CCM

Łyżwy hokejowe juniorskie Tacks 9040 JR D marki CCM, które świetnie sprawdzają się jako sprzęt dla początkujących zawodników, grupy juniorów udoskonalającej swoje umiejętności na lodowisku, jak również dla zawodników jeżdżących rekreacyjnie. Model wygodny i przystępny cenowo.

Więcej szczegółów

339,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Najnowsze juniorskie łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 JR D, które wybierane są przez młodzież udoskonalającą swoje umiejętności na lodowisku, jak również przez zawodników początkujących oraz tych użytkujących je wyłącznie rekreacyjnie.

    Prezentowane łyżwy hokejowe CCM wyposażone zostały w miękki, wygodny liner wykonany ze szczotkowanej mikrofibry, dzięki czemu jest on bardzo odporny na zużycie, co podwyższa wytrzymałość sprzętu.

    Łyżwy Tacks 9040 JR D to także wysokogatunkowa siateczka, która tworzona jest innowacyjną metodą wtryskową, by podwyższyć poziom sztywności, niezbędnej do osiągnięcia lepszego przenoszenia energii podczas jazdy.

    Juniorskie łyżwy hokejowe Tacks 9040 JR D posiadają również holder płozy SpeedBlade Pro w psotaci solidnego ostrza bez możliwości wymiany. Łyżwy zaprojektowano w taki sposób, by holder był nieco uniesiony, co tworzy agresywny kąt ataku podczas jazdy.

9 Inne produkty w tej samej kategorii: