Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 YT D dziecięce Zobacz większe

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 YT D dziecięce

Nowy

CCM

Dziecięce łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 YT D, idealne dla juniorów, jak również zawodników początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki na lodowisku. Przeznaczone do spokojnej jazdy amatorskiej i rekreacyjnej. Model wygodny, świetnie dopasowany do stopy i oferujący niezwykłe wsparcie.

Więcej szczegółów

309,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Łyżwy hokejowe dla dzieci CCM Tacks 9040 YT D, które znakomicie sprawdzają się w przypadku najmłodszych hokeistów, jak również zawodników stawiających na spokojną jazdę rekreacyjną na lodowisku.

  Prezentowane łyżwy dziecięce wyposażone zostały w wysokiej klasy rdzeń wykonany przy użyciu metody wtrysku, co zapewnia niezrównane wsparcie, potrzebne szczególnie młodym zawodnikom.

  W łyżwach hokejowych CCM zastosowano wygodny, miękki but wewnętrzny, który wykonany został ze szczotkowanego nylonu, dzięki czemu oferuje niezwykły komfort i wygodę. Lekko profilowany język o grubości 5 mm decyduje natomiast o bardzo dobrej izolacji termicznej oraz redukcji nacisku.

  Skorupa o niskim profilu stworzona została w parciu o technologię Atack Frame, która sprzyja lepszemu transferowi energii przekazywanej z dziecka na łyżwę.

  Wkładka łyżew hokejowych Tacks 9040 YT D jest bardzo dobrze dopasowana do stopy i częściowo profilowana, co wspomaga utrzymanie odpowiedniej pozycji nogi wewnątrz buta.

  Nowoczesne ostrze ze stali nierdzewnej zapewnia wieloletnie bezawaryjne użytkowanie sprzętu, a co za tym idzie - mniejszej częstotliwości ostrzenia krawędzi.

9 Inne produkty w tej samej kategorii: