Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Łyżwy regulowane Rollerblade Comet Ice G dziecięce Zobacz większe

Łyżwy regulowane Rollerblade Comet Ice G dziecięce

Nowy

Rollerblade

Juniorskie łyżwy Rollerblade Comet Ice G dla dziewczynek, które rozpoczynają swoją przygodę z łyżwiarstwem rekreacyjnym. Świetne połączenie nowoczesnego designu, nadzwyczajnej stabilności, dopasowania do stopy i bezpieczeństwa. Regulowana skorupa w zakresie 4 rozmiarów.

Więcej szczegółów

299,00 zł

259,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Łyżwy rozsuwane Rollerblade Comet Ice G dla dziewczynek, które lubią zimową zabawę na lodowisku. Ich głównym atutem jest to, że skorupa rośnie wraz ze stopą dziecka - jest regulowana w zakresie aż 4 rozmiarów, dzięki czemu sprzęt sprawdza się przez kilka sezonów.

    Łyżwy juniorskie z serii Rollerblade Ice oferują nam zupełnie nową, udoskonaloną konstrukcję, w której szczególny nacisk położony jest na sztywność produktu. Parametr ten znacząco wpływa na korygowanie postawy dziecka, co chroni jego stopę i kostkę podczas jazdy na lodowisku.

    Dziewczęce łyżwy Rollerblade Comet Ice G charkateryzuje świetnie dopasowany do stopy but wewnętrzny, który wyścielono miękkimi, ciepłymi materiałami, gwarantującymi rewelacyjną izolację termiczną dla stopy dziewczynki.

    Skorupa w łyżwach juniorskich Rollerblade to model typu shell - odlewana, przegubowa, wpływająca na niezrównaną stabilność i perfekcyjne dopasowanie do stopy za sprawą regulacji rozmiaru. Do buta zewnętrznego dodano wysokiej klasy płozę ze stali węglowej, która przyczynia się do zwiększenia trwałości sprzętu.

    Nowe łyżwy regulowane Rollerblade Comet Ice G zapewniają dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa dzięki wykorzystaniu potrójnego mocowania za pomocą: klamry z mikroregulacją, paska Powerstrap oraz sznurowadeł.

7 Inne produkty w tej samej kategorii: