Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Łyżwy regulowane Rollerblade Comet Ice dziecięce Zobacz większe

Łyżwy regulowane Rollerblade Comet Ice dziecięce

Nowy

Rollerblade

Dziecięce łyżwy rozsuwane Rollerblade Comet Ice, z możliwością regulacji skorupy w zakresie 4 rozmiarów. Dzięki temu lepiej dopasowją się do rosnącej stopy dziecka. Bardzo wygodne, estetycznie wykonane i bezpieczne podczas stawiania pierwszych kroków na lodowisku.

Więcej szczegółów

299,00 zł

259,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Łyżwy dziecięce Rollerblade Comet Ice z możliwością regulacji skorupy w zakresie 4 rozmiarów, co pozwala na dopasowanie do rosnącej stopy dziecka - możliwość użytkowania sprzętu przez wiele sezonów.

    Chłopięce łyżwy Rollerlade Ice to przede wszystkim nowa konstrukcja odpowiadająca za znakomitą sztywność sztywość poprzeczną płozy. 

    Łyżwy regulowane Comet Ice wyposażone zostały w bardzo wygodny but wewnętrzny, który wyścielono miękkimi materiałami z mambraną Thinsulate, decydującymi o świetnej izolacji cieplnej i nieprawdopodobnym komforcie podczas nauki jazdy na łyżwach.

    Odlewana, przegubowa skorupa typu shell ma wpływ na świetną stabilność oraz znakomite dopasowanie do stopy. Dodana do niej wytrzymała płoza z wysokogatunkowej stali węglowej zwiększa trwałość sprzętu.

    Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych łyżwiarzy, łyżwy juniorskie Rollerblade Comet Ice zapinane są za pomocą klamry z mikroregulacją, paska Powerstrap oraz wytrzymałych sznurowadeł.

7 Inne produkty w tej samej kategorii: