Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy Bladerunner Micro Ice G dziecięce regulowane Zobacz większe

Łyżwy Bladerunner Micro Ice G dziecięce regulowane

Nowy

Bladerunner

Łyżwy dziecięce Bladerunner Micro Ice G z możliwością regulacji skorupy w zakresie 4 rozmiarów. Wyróżnia je atrakcyjny, dziewczęcy design, nowoczesna konstrukcja i gwarancja pełnego bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów

289,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Bladerunner Micro Ice G to najnowsze łyżwy dziewczęce, które przyciągają uwagę atrakcyjnym designem i zaawansowaną konstrukcją. Głównym atutem jest możliwość regulowania skorupy w zakresie aż 4 rozmiarów, co pozwala na pełne dopasowywanie wraz ze wzrostem stopy dziecka.

    Łyżwy rozsuwane Micro Ice G charakteryzuje świetna konstrukcja, w której główną rolę odrywa miękki but wewnętrzny, który wyścielono aksamitem tak, by dziewczynki mogły cieszyć się ciepłem i wygodą podczas jazdy na lodowisku.

    O sztywność poprzeczną łyżew juniorskich Bladerunner Ice dba nowa konstrukcja skorupy - odlewanej i przegubowej, dzięki czemu kostka dziecka jest odpowiednio wspierana.

    Prezentowane łyżwy są w pełni bezpieczne dla najmłodszych łyżwiarek. Mocowane są za pomocą paska z rzepem ściągającym z 45-stopniowym Powerstrap, sznurówek oraz górnej klamry.

9 Inne produkty w tej samej kategorii: