Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy Bladerunner Micro Ice dziecięce regulowane Zobacz większe

Łyżwy Bladerunner Micro Ice dziecięce regulowane

Nowy

Bladerunner

Nowoczesne łyżwy juniorskie Bladerunner Micro Ice na płozie hokejowej. Model dla chłopców rozpoczynajacych swoje zmagania na lodowisku. Bardzo komfortowe, bezpieczne, stabilne i regulowane w zakresie czterech rozmiarów.

Więcej szczegółów

289,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Chłopięce łyżwy rozsuwane Bladerunner Micro Ice z płozą hokejową, która odpowiada za sztywność poprzeczną sprzętu. Łyżwy możemy z powodzeniem regulować w zakresie aż czterech rozmiarów, co sprawia, że rosną wraz ze wzrostem stopy dziecka.

    Łyżwy juniorskie Bladerunner Ice oferują nowoczesną konstrukcję opartą o miękki, wyściełany aksamitem but wewnętrzny, który zapewnia optymalny poziom ciepła podczas całodziennej jazdy na lodowisku.

    Odlewana, przegubowa cholewka łyżew chłopięcych Bladerunner odpowiada za bardzo dobre wsparcie dla kostki, jak również niezrównaną precyzję, co skutecznie ułatwia naukę jazdy na łyżwach.

    Łyżwy Micro Ice dla chłopców są rewelacyjnie dopasowane do stopy dzięki trzystopniowemu systemowi zapinania: sznurowadłom, klamrze oraz specjalnemu rzepowi położonemu pod kątem 45 stopni.

10 Inne produkty w tej samej kategorii: