Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy dziecięce

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Łyżwy regulowane Rollerblade Comet Ice Zobacz większe

Łyżwy regulowane Rollerblade Comet Ice

Nowy

Rollerblade

Regulowane łyżwy dla dzieci Comet Ice znanej marki Rollerblade, które rosną razem z nogą dziecka. Model dedykowany najmłodszym łyżwiarzom o każdym stopniu zaawansowania. Atrakcyjny design w połączeniu z komfortem i bezpieczeństwem na lodowisku.

Więcej szczegółów

269,00 zł

205,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Rollerblade Comet Ice to regulowane łyżwy dla najmłodszych zawodników o zróżnicowanym poziomie zaawansowania w łyżwiarstwie. Prezentowane łyżwy rosną razem z dzieckiem - można je regulować nawet o 4 rozmiary, co umożliwia korzystanie z nich przez wiele sezonów.

    Łyżwy marki Rollerblade posiadają ciepły, wygodny but wewnętrzny Velvet, który odpowiada za znakomite, anatomiczne dopasowanie do stopy dziecka, jak również komfort podczas jazdy na lodowisku.

    Prezentowane łyżwy wyposażono także w ostrza ze stali nierdzewnej, które gwarantują wysoką wytrzymałość i trwałość, świetną zwrotność oraz wygodę podczas skrętów i zatrzymywania się.

    Co więcej, model Comet Ice marki Rollerblade wyróżnia trzystopniowy system zapięć w postaci klamry z blokadą, paska rzepowego pod kątem 45 stopni oraz sznurowadeł.

7 Inne produkty w tej samej kategorii: