Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy Bladerunner Aurora W figurowe damskie białe Zobacz większe

Łyżwy Bladerunner Aurora W figurowe damskie białe

Nowy

Bladerunner

Wygodne łyżwy figurowe Bladerunner Aurora W, specjalnie profilowane do kobiecego kształtu stopy. Świetna ochrona kostki, wsparcie pracy stopy podczas jazdy, jak również znakomita termoizolacja.

Więcej szczegółów

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Damskie łyżwy do jazdy figurowej Bladerunner Aurora W to produkt w znakomity sposób łączący w sobie pełne dopasowanie do stopy, niezrównaną wydajność, ciepło oraz atrakcyjną cenę. Łyżwy przeznaczone są do jazdy rekreacyjnej, wybierane rzez początkujące zawodniczki oraz aktywne łyżwiarki figurowe.

    Łyżwy rekreacyjne Bladerunner Ice charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i zastosowanie takich materiałów, które wpływają na ich niezawodność oraz komfort użytkowania. Wyposażone zostały w miękki but wewnętrzny wykonany z mocnej, naturalnej skóry z wodoodpornym wykończeniem z naturalnego weluru. O przyjemne ciepło i wygodę dba także innowacyjne, poduszkowe wyłożenie języka oraz kostki.

    W damskich łyżwach Aurora W zastosowano nowoczesną technologię LTT, której celem jest lepsze trzymanie stopy i świetna kontrola nad sprzętem. Skorupa wykonana z wytrzymałego plastiku wpływa na wieloletnią niezawodność produktu, co dopełnione zostało płozą z chromowanej stali węglowej, pokrytej niklem.

    Łyżwy figurowe Bladerunner Aurora W mocowane są za pomocą wytrzymałych sznurowadeł, świetnie trzymających nogę w kostce.

9 Inne produkty w tej samej kategorii: