Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy Bladerunner Allure W figurowe damskie Zobacz większe

Łyżwy Bladerunner Allure W figurowe damskie

Nowy

Bladerunner

Damskie łyżwy figurowe Bladerunner Allure W, przeznaczone do jazdy rekreacyjnej. Doskonale stabilizują nogę, gwarantując lepszą kontrolę i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Więcej szczegółów

269,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Nowość w ofercie marki Bladerunner - damskie łyżwy figurowe Bladerunner Allure W, które wybierane są przede wszystkim do jazdy rekreacyjnej. Wyróżnia je atrakcyjny, bardzo kobiecy design - wykończone w pełni w kolorze białym, uzupełnione fantazyjnymi wzorami na pięcie.

    Łyżwy figurowe Bladerunner charakteryzuje nowoczesna konstrukcja, gwarantująca maksymalny komfort użytkowania. Zastosowano w nich wygodny but wewnętrzny, który zapewnia stopie odpowiednią termoizolację, jak również świetne dopasowanie, co przekłada się na niezwykły komfort jazdy.

    Podwyższona cholewka łyżew damskich Allure W decyduje o jeszcze lepszej niż do tej pory ochronie kostki, natomiast wysokie sznurowanie z dziurkami i haczykami świetnie stabilizują nogę, wpływając tym samym na lepszą kontrolę i bezpieczeństwo podczas czasu spędzanego na lodowisku.

10 Inne produkty w tej samej kategorii: