Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy Bladerunner Zephyr W damskie Zobacz większe

Łyżwy Bladerunner Zephyr W damskie

Nowy

Bladerunner

Atrakcyjne łyżwy do jazdy rekreacyjnej Bladerunner Zephyr W dla zarówno dla kobiet początkujących, jak również tych w pełni doświadczonych. Oferują znakomitą ochronę dla kostki, niebywały komfort oraz bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Łyżwy rekreacyjne w wersji dla kobiet Bladurnner Zephyr W, które świetnie sprawdzą się w przypadku zawodniczek stawiających pierwsze kroki na lodowisku, jak również tych jeżdżących regularnie na łyżwach.

    Bladerunner Zephyr W to sprzęt zachwycający niskim ciężarem, jak również doskonałą konstrukcją, która wpływa na jeszcze lepsze niż do tej pory wsparcie boczne oraz elastyczny flex. Model ten inspirowany jest budową łyżew hokejowych, co świadczy o jego zaawansowanej konstrukcji. Miękki, bardzo wygodny but wewnętrzny dopełniony został przyjemnym w dotyku aksamitem, który wyściela język łyżew, a także wzmocniono go oddychającą warstwą Thinsulate oraz ekologicznym futrem, co gwarantuje odpowiednią termoregulację.

    Odlewana, przegubowa skorupa typu shell w łyżwach rekreacyjnych Bladerunner Ice jest brdzo dobrze dopasowana do stopy, co pozwala na jeszcze wygodniejszą jazdę w każdej sytuacji. Płoza ze stali węglowej rewelacyjnie łączy się z całością, gwarantując niezwykłe doznania podczas szaleństwa na lodowisku.

    Damskie łyżwy Bladerunner mocowane są za pomocą sznurowadeł oraz górnej klamry zatrzaskowej, która za sprawą mikroregulacji idealnie dopasowuje się do stopy.

9 Inne produkty w tej samej kategorii: