Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Główna

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Fastskin LZR Racer Elite 2 Jammer męski kostium kąpielowy Zobacz większe

Fastskin LZR Racer Elite 2 Jammer męski kostium kąpielowy

Nowy

Speedo

Kostium kąpielowy Fastskin LZR Racer Elite 2 Jammer jest jednymm z najbardziej udanych i udoskonalonych. Dzięki niemu czuje się pewność przy blokach oraz w basenie. Kostium ten został  opracowany przy współpracy z najlepszymi pływakami na świecie.

Więcej szczegółów

760,00 zł

599,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Pionierska tkanina użyta w kostiumie kąpielowym Fastskin LZR Racer Elite 2 Jammer powoduje taką kompresję całego ciała, że uzyskuje ono optymalny, hydrodynamiczny kształt, minimalizując opór. Dzięki temu dostarcza istotnych korzyści wyścigowych, a spawy ultradźwiękami umożliwiły zmniejszenie oporów tarcia skóry o 5%. Ponadto lekka tkanina uzyskuje te właściwości nie dodając ciężaru.

    Zastosowane w kostiumie kąpielowym Fastskin LZR Racer Elite 2 Jammer uchwyty silikonowe nóg gwarantują pewność dopasowania, co pozwala skoncentrować się na swojej zwycięskiej wydajności. Wyposażone są także w ulepszony na nowo materiał Pulse LZR co zwiększa trwałość i wodoodporność o 40%. Ponadto zapewniają świetne modelowanie sylwetki i całkowitą swobodę ruchów.

    Kostium kąpielowy  Fastskin LZR Racer Elite 2 Jammer jest całkowicie zatwierdzony przez FINA. Dodatkowo ciekawy, kontrastujący kolor z widocznym logiem nadaje im nowoczesności. A 3-częściowy wzór 3D nie tylko ulepsza ich wygląd, ale także wpływa na szybkie wysychanie i odkształcanie tkaniny.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: