Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Gogle narciarskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Gogle narciarskie Bliz Nova Frida Hansdotter różowe Zobacz większe

Gogle narciarskie Bliz Nova Frida Hansdotter różowe

39168FH

Nowy

BLIZ

Najnowsze gogle narciarskie Bliz Nova Frida Hansdotter oferują spektakularne połączenie modnego designu i świetnej funkcjonalności, które pokochały najbardziej doświadczone zawodniczki z całego świata. Gogle Bliz w kolorze różowym to model wybierany przez światowej sławy szwedzką narciarkę, Fridę Hansdotter.

Więcej szczegółów

439,99 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Pragniesz poczuć się jak światowej sławy narciarka Frida Hansdotter i cieszyć się niezrównanym komfortem podczas całodniowego szusowania na stoku narciarskim? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia - profesjonalne gogle narciarskie Bliz Nova Frida Hansdotter w kolorze różowym, które już nigdy nie pozwolą Ci zapomnieć o zimowym szaleństwie. Dlaczego powinnaś wybrać właśnie ten model?

  OTG

  Gogle narciarskie Bliz Nova to efekt wieloletnich obserwacji rynku, intensywnych prac nad konstrukcją i wyboru najlepszych technologii, które docenili zawodowi narciarze zajmujący czołowe pozycji podczas światowych zawodów. Niezaprzeczalnym atutem prezentowanych gogli Nova Frida Hansdotter jest bazowanie na technologii OTG (Over the Glasses). Dlaczego jest ona tak ważna? Otóż, dzięki zaawansowanej konstrukcji gogli OTG możemy nosić je wraz z ulubionymi okularami korekcyjnymi.

   nietłukące się szkła Bliz

  Marka Bliz stawia przede wszystkim na jakość i wytrzymałość oferowanych produktów. W związku z tym, gogle Nova FH zaprojektowano w oparciu o podwójne soczewki poliwęglanowe X-PC, które gwarantują przede wszystkim:

  - 10-krotnie wyższą odporność na uderzenia i stłuczenia w stosunku do tradycyjnych soczewek szklanych lub z tworzywa sztucznego,
  - najwyższy możliwy poziom ochrony oczu przed promieniowaniem UVA oraz UVB,
  - maksymalną ochronę przed zaparowaniem soczewek.

  Kolejnym atutem gogli narciarskich Nova FH jest silikonowy, regulowany pasek o szerokości 40 mm, w kolorze różowym. W celu lepszego dopasowania gogli narciarskich do kasku, pasek pokryto potrójną warstwą pianki, a także uzupełniono elastycznymi klipsami bocznymi.

  ci Bliz Nova Frida Hansdotter

   

  Co więcej, gogle narciarskie Bliz Nova Frida Hansdotter bazują na unikalnej ramie, która skutecznie maksymalizuje pole widzenia w osi pionowej, a także gwarantuje doskonałą wentylację, dzięki czemu soczewki nie ulegają zaparowaniu.

  Frida Hansdotter wybrała już swoje ulubione gogle narciarskie - teraz czas na Ciebie!

   

  Dane techniczne:

  Kategoria filtra: 2-3; VLT: 26%-8%

  Podwójna szyba

  100% ochrony przed UVA i UVB

  Nietłukący się poliwęglan

  Powłoka przeciw parowaniu

  OTG – kompatybilne z większością okularów leczniczych

   

  Trójwarstwowa pianka

  Maksymalnie wentylowane

  Boczne klipsy

  Pasek 40 mm pokryty częściowo silikonem

  Oprawki wykonane z Poliuretanu

  Waga: 120 g

  Standard CE

  Woreczek do gogli w komplecie.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: