Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Fortuna Collection

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Mizuno Fortuna 4 MD buty piłkarskie 2015 Zobacz większe

Mizuno Fortuna 4 MD buty piłkarskie 2015

Nowy

Mizuno

Buty Mizuno Fortuna 4 MD są dedykowane do gry na naturalnej murawie. Ich klasyczna forma sprawia, że przypadną do gustu każdemu.

Więcej szczegółów

199,00 zł

189,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę  • Buty Mizuno Fortuna 4 MD dzięki swojej niewielkiej masie świetnie sprawdzają się w trakcie długotrwałych treningów. Przewiewna cholewka, która dodatkowo posiada odporność na wodę, to wysokiej jakości skóra syntetyczna. Została ona dodatkowo wzmocniona przeszyciami znajdującymi się w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia.

    Podeszwa typu „twarda lanka”, czyli lana o długich korkach. W butach Mizuno Fortuna 4 MD korki zostały ułożone w sposób ergonomiczny, by jeszcze bardziej ułatwić pracę stopy. 13 korków zapewnia idealne dopasowanie oraz możliwość wygięć stopy pod różnymi kątami i w różnych kierunkach. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko kontuzji.

    Buty Mizuno Fortuna 4 MD to, jak zwykle dla tej marki, bardzo wysoka jakość. Zaawansowane technologie pozwalają w pełni dostosować tworzywa i formę buta, by jak najlepiej wykorzystać je podczas gry. Idealnie nadają się nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla mniej zaawansowanych, a także początkujących.

2 Inne produkty w tej samej kategorii: